ШИКУВАЛИСЯ РЕЗЕРВІСТИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

З 31 травня до 6 червня проходили навчальні збори з резервістами і військовозобов’язаними приписного складу військових частин територіальної оборони Кам’янець-Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

18 офіцерів служитимуть у військовій частині А7180. Їх переодягнули у військову форму і забезпечили харчуванням.

– Упродовж семи днів зборів офіцерів ознайомлять із заходами безпеки під час поводження зі зброєю та ОВТ, бойовими гранатами, імітаційними засобами, а також з отруйними, хімічними речовинами і рідиною, – зазначив військовий комісар, підполковник Володимир Возний. – Вони опанують навичками щодо гасіння пожеж на різних об’єктах, пройдуть вогневу підготовку – окремо зі стрілецької зброї та метання ручної гранати, а також стрільби з автомата. На військових чекає й інженерна підготовка. Зокрема – встановлення інженерних загороджень. Військово-медична підготовка включатиме допомогу при характерних травмах голови, шоковому стані, обігріву потерпілих, а також надання першої медичної допомоги при пораненнях, зупинка кровотечі, накладання пов’язок тощо. Будуть й командно-штабні тренування. А це розроблення плану бойових дій, управління підрозділами бригади та батальйонів у ході виконання визначених завдань.

За словами військового комісара, резервістів також проінформують про матеріальну та кримінальну відповідальність за втрату або знищення військового майна чи озброєння. Він також нагадав, що за ними на час зборів зберігається робоче місце та заробітна плата.
Заступник голови райдержадміністрації Петро Мосендз, який взяв участь у шикуванні, висловив впевненість, що наші військові – справжні фахівці й надійні захисники суверенітету України.

– Такі збори – це крок до оперативного доукомплектування резервістами військових частин всіх сил оборони держави, – зауважив посадовець. – Подібні заходи суттєво підвищить боєздатність нашого війська під час військової агресії, а також дадуть змогу швидко збільшити бойовий потенціал сил оборони та вчасно реагувати на раптові загрози національній безпеці.

Яна ІВАЩЕНКО.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар