Не проГАВте чотирилапого друга!

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вона з’явилася на моїй дорозі в один із зимових днів, коли я вранці поспішала на роботу. Пригадую, тоді на вулиці стояли морози, а льодяний вітер, здавалося, пронизував аж до кісток. Невеличка чорна собачка (як з’ясувалося пізніше — дівчинка) дрижала від холоду, її боки аж позападали — одразу було видно, що тваринка довго не мала нічого в роті. Вона розривалася від подвійності почуттів:з одного боку, дуже боялася людей, а з іншого — тягнулася до них, бо розуміла, що саме в цьому її порятунок. Наше знайомство розпочалося з того, що я запропонувала собачці шматок хліба з маслом, який вона вмить проковтнула й з надією знову поглянула на мене. Зрозумівши, що цього мало, я сходила в магазин за ліверкою. Не скажу, що вдосталь нагодувала собачку, та перекусила вона тоді непогано. Я пішла на роботу, а собачка сумно подалася геть у пошуках добрих людей. Та, як з’ясувалося, території Старого міста вона не покинула.

Позаздрять і породисті!

З того часу і аж до сьогодні Найда (так ми назвали собачку) щодня зустрічає мене біля дверей друкарні. За останні півроку вона добряче погладшала й повеселіла. Як з’ясувалося, своїм приязним, дружелюбним характером та розумом собака завоювала не лише мою прихильність, а й гарне ставлення та продуктовий пайок від багатьох мешканців Старого міста. Коло прихильників Найди більшало з кожним днем. Бо ж як не полюбити тваринку, яка, побачивши тебе ще здалеку, щодуху кидається назустріч та виляє хвостом так, що здається, що він може відвалитися. А ще перевертається догори животиком, дозволяючи себе погладити та демонструючи людині довіру та приязнь. І з усіма в неї — взаємна любов. А що вже кмітлива та метикувата тварина — позаздрять і породисті собаки!

Шукаємо цуценятам господарів

Де вона жила весь цей час, я не знаю. Ходили чутки, що тваринці надали дах над головою та підгодовували в жіночому монастирі. Якось у Найди навіть нашийник із брелоком з’явився — мовляв, хазяйська собака. Та як би там не було, коли настав час народжувати, загальна улюблениця прийшла саме до нас. У комірчині, що в нас на подвір’ї, вона явила світові четверо чарівних цуценят, надзвичайно схожих на свою матусю.

Зрозуміло, що на об’єкті міської інфраструктури не має бути тварин, але що сталося — те сталося. Ми ж не нелюди якісь, щоб виганяти на вулицю маму з дітьми. Навпаки, дбаємо про них. А ще посилено зайнялися пошуками люблячих господарів для цуценят. Може, ними станете саме ви?

Добрі, розумні, маленької породи

Візьміть на замітку: якщо малята успадкують від нашої Найди її велелюбний і незлостивий характер, розум та доброту, у вашому домі чи на обійсті з’явиться живий клубочок щастя, ніжності й доброти. І любитиме вас, незважаючи ні на що, навіть більше, ніж себе. І охоронятиме свій дім і господаря до останнього подиху. Їм лише по 5 тижнів, а вони вже розуміють, що на стороннього потрібно гарчати й гавкотіти. До переваг віднесемо й невеличкі розміри Найди, а відповідно, і її цуценят, бо ж не кожний у змозі утримувати великого пса. Словом, наші й гарнесенькі, й малесенькі…

Проте що там говорити — подивіться на фото, й ви все зрозумієте самі. Прикрасьте своє життя, зробіть його більш повноцінним, взявши на виховання та матеріальне забезпечення симпатичне Боже створіння, а вам за це воздасться сторицею.

Правильний вірш про собак

А на завершення — мій улюблений дитячий віршик про справжню любов, який я декілька років тому знайшла на просторах Інтернету і який зворушив мене до глибини душі. Я запам’ятала його з першого разу. Бо він — правильний.

У меня была собака,

Я ее любил.

Она съела кусок мяса,

Я ее любил.

Она писала на коврик,

Я ее любил.

Она тапочки порвала,

Я ее любил.

И сказал я той собаке:

«Видишь, все терплю».

И ответила собака:

«Я тебя люблю!»

Зробіть так, аби й вас полюбили. Віддано й беззавітно. Просто за те, що ви є.

Чекаємо ваших дзвінків: 9-10-53 (в робочі дні з 9.00 до 16.30), 096-81-81-124 (в будь-який день і час). Мріємо прилаштувати цуценят у ваші добрі руки!

Наталя КАМІНСЬКА.

P.S. Не бійтеся взяти до себе дівчинку. Всього один раз витратитеся на стерилізацію, і не матимете проблем із розмноженням протягом усього життя вашої улюблениці.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар