БИТВА ЗА УКРАЇНУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

У Кам’янці-Подільському з початку червня триває робота над короткометражним художнім фільмом про війну в Україні під назвою «Битва за Україну» (“Fight for Ukraine”), де буде показано жахи російського вторгнення. Над стрічкою працюють автор ідеї та режисер Андрій Заєць, оператори Богдан Закордонець та Іван Трач. Головні ролі в стрічці виконали акторка театру-студії «SPLASH» (м. Київ) та Народного театру «Тандем» (м. Кам’янець-Подільський) Тетяна Дзюбінська, ведучий та вокаліст гурту «Експансія» Георгій Торяник, блогер, оператор та волонтер Іван Трач. У невеличких ролях в фільмі засвітились заслужені артистки України, акторки кіно та телебачення Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів.

Моя героїня – це образ, що уособлює кожну українку, якій довелось кардинально змінювати своє життя, тікати з власного дому, ховатись у сховищах, переживати за своїх рідних та не здаватись, волонтерити і допомагати іншим. Цей образ символізує боротьбу українських жінок, які щодня ведуть бій за свою свободу і свою країну, за майбутнє і незалежність України, – розповідає про свою героїню Тетяна Дзюбінська.

Реальні кадри з хроніки знищення українських міст будуть поєднуватись із відзнятими сценами з героями стрічки.

– Нашою метою є різноманітні міжнародні кінофестивалі, де ми хочемо показати те, що відбувається в Україні з перших днів російського вторгнення та організація спеціальних благодійних показів в Україні й закордоном для збору коштів на потреби Збройних сил України або на лікування потерпілих цивільних від обстрілів ворожими ракетами, – коментує Андрій Заєць.

Команда «Битви за Україну»:

Режисер, продюсер та монтажер: Андрій Заєць.

Оператори-постановники: Богдан Закордонець та Іван Трач.

У ролях: Тетяна Дзюбінська, Іван Трач, Георгій Торяник, Ірма Вітовська-Ванца, Віталіна Біблів, Олексій Лисий, Ольга Завалішина, Віталій Івановець, Володимир Мазуренок, Олександр Рудик, Борис Шагієв та інші.

Дизайнер з гриму: Віталій Івановець.

Дизайнерка по костюмам та реквізиторка: Ольга Завалішина.

Над стрічкою працювала об’єднана команда “Кам’янець-Подільського кіноофісу”: студія незалежного кіно “Еnerg1x Production”, “EasyFilm Production” та фотограф Богдан Закордонець.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар