Що нам нарохкає Свиня

Кожен рік за східним, китайським, гороскопом має свого покровителя. 2019-й є роком Свині й вступає він у свої права 5 лютого Що він нам піднесе і до чого слід готуватися всім знакам зодіаку?

Що кажуть про Свиню китайці?

Кабан (Свиня) — дванадцятий за рахунком знак зодіаку. Найкращий час року для осіб, народжених під заступництвом Свині, осінь. Колір знака – чорний. Він здавна вважається показником честі й гідності. Також цей колір символізує здатність долати перешкоди, досягати поставлених цілей. Перший імператор Китаю після перемоги над династією Чжоу носив одяг тільки чорного кольору, підкреслюючи тим самим свою винятковість.

В 2019 році перевагу потрібно віддавати також васильковому, лавандовому, оливковому кольорам. Удачу принесуть такі рослини, як акація, горіх, лаванда.

В якості талісмана Кабану потрібно мати в скриньці вироби з корала. Лазурит допоможе в самопізнанні, підвищенні працездатності, розвитку вольових здібностей. Захиститися від розчарувань на любовному фронті й зміцнити душевні сили допоможе місячний камінь.

Свинка не підкладе свиню

У рік Свині потрібно готуватися до радикальних змін в особистому житті тим, хто ще не зв’язав свою долю з другою половиною. У 2019 році всім знакам зодіаку дається шанс знайти пару на все життя.

Що стосується фінансової сторони питання, то тут потрібно бути напоготові. Перед кожною тратою грошей слід уважно аналізувати, на що буде витрачена сума або кому будуть довірені кошти. Якщо є можливість, краще відмовитися від великих витрат і відкласти заплановані придбання на наступний рік.

На роботі на всіх очікують ділові та особисті поїздки, тому доведеться часто сидіти «на валізах». Завдяки відрядженням для вас відкриються чудові перспективи — підвищення зарплати, щедрі заохочення і зростання кар’єри.

Виявляється, Свинки – благородні створіння

З самого дитинства Кабанчики більше приділяють часу читанню, навчанню. Їм цікаво все, крім спілкування з однолітками, у яких немає такого рівня знань. Дефіцит спілкування призводить до того, що Свині погано розбираються в людях і виростають дуже чесними, довірливими і наївними, як герої прочитаних ними книг. З цієї причини при зіткненні з людським злом, підлістю, жорстокістю у них миттєво виробляється гострий тип характеру. Вони стають жорсткими, недовірливими, цинічними, їх перестають хвилювати проблеми інших. Але це стосується тільки спілкування з колегами, далекими родичами та приятелями.

В сім’ї Кабани готові пожертвувати всім, щоб допомогти рідній людині. Більше того, для них щастя їхніх близьких стоїть вище власного благополуччя.

 

Чоловіки – представники цього знака — завжди дуже галантні. В них живе справжній лицар, здатний заради прекрасної половини на подвиги.

Жінки, народжені в рік Свині, дбайливі, працьовиті, кмітливі. Незважаючи на масу турбот, вони ніколи не забувають про свою зовнішність і завжди гарно виглядають. Недолік їх, щоправда, в тому, що вони занадто довірливі. Важливо відзначити, що представники цього знака через темпераментний характер займають перше місце в рейтингу кращих коханок.

Свині досить економні та скрупульозні. Так, вони високо цінують матеріальні блага і намагаються заводити знайомства з тими, хто також розуміє, що матеріальні цінності не стоять у взаєминах на останньому місці.

Щоб оцінити переваги представників року Кабана (Свині), досить вивчити список відомих представників знака. Серед них – Елтон Джон, Ернест Хемінгуей, Лучано Паваротті, Рональд Рейган, Рокфеллер, Генрі Форд, Ален Делон, Арнольд Шварценеггер, Світлана Ходченкова, Володимир Вдовиченков, Людмила Гурченко, Клеопатра, Вуді Ален тощо.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар