ЛЮДИ, ЯКІ ПЕРШИМИ ПРИХОДЯТЬ НА ДОПОМОГУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Впродовж багатьох років триває плідна співпраця Кам’янеччини із благодійним фондом «МіСт» імені Михайла Савенка. Нещодавно на знак подяки за всі гарні спільні справи міський голова Михайло Посітко передав через президента фонду Сергія Ісаєнка відзнаку «Честь і шана» засновнику благодійного фонду Дмитру Савенку.

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, Дмитро Савенко готує місту мистецький, символічний подарунок. «Над проєктом зараз працюють талановиті, відомі на всю країну і за її межами кам’янецькі скульптори Сергій Кляпетура і Роман Кліщ, – каже Михайло Посітко. – Разом із Сергієм Ісаєнком побували в їхній майстерні, побачили роботу, яка направду захоплює. Деталей про задум і саму скульптуру відкривати поки не будемо, а от мініатюрну копію можете побачити на фото». Це юнак-джура, який уособлює юних громадян, які мають свою чітку позицію, сильну вдачу та волю. Колись в Україні так називали помічника козака. Нагадаємо, за сприяння Дмитра Савенка та за участі БФ «МіСт» ще одна триметрова скульптура джури прикрашає арт-сквер на території Лісоводського навчального закладу, де навчався Михайло Савенко, на честь якого син Дмитро і створив благодійний фонд.

На без приємних подарунків цього разу (як і завжди) залишився і підшефний дитсадочок. «Дуже добре, що є люди, у яких відстань між сказаним і зробленим – мінімальна, – каже завідувачка ЗДО №17 «Світлячок» Наталія Лозінська. – Один день вистачило благодійному фонду «МіСт» імені Михайла Савенка та його партнерам і друзям, щоб на 100% забезпечити приміщення площею 100 кв.м всім необхідним для проведення капітального ремонту в групі притулку для дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

Колективу і дошкільнятам «Світлячка» дуже приємно завжди відчувати надійне плече наших благодійників, бо це саме ті люди, які першими приходять на допомогу».

– Знадобився лише тиждень, щоб у кімнаті в «світлячат» з притулкової групи, – каже президент БФ «МіСт» Сергій Ісаєнко – після того, як ми придбали і завезли туди всі необхідні будматеріали, ремонтні роботи вийшли на фінішну пряму. Вже повністю зроблені стеля і стіни, залишається тільки підлога і плінтус. Сподіваюся, ще день-два і все буде виконано. Добро робити спільно дуже просто. Щиро вдячний всім друзям, причетним до доброї справи.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар