Президент Кам’янець-Подільської міської федерації тхеквондо і хапкідо Сергій ЧАЙКА: “Хочу, щоб серце моєї собаки билося вічно!”

– Уже три роки поспіль свою безмежну любов і відданість дарує нашій сім’ї Чарлі, пес породи бігль. Собаку дуже хотіла дочка, вона й обирала породу, довго вивчала це питання. Бігль з’явився в родині через те, що собаки цієї породи дуже добрі, ласкаві, люблять гратися й обожнюють дітей.

З появою Чарлі я чимало переосмислив у житті, насамперед, у ставленні до тварин загалом. Мені страшенно шкода бездомних собак і котів. Я вважаю, що всі тварини заслуговують на милосердя. Один Бог знає, через які страждання їм доводиться пройти на цій землі… Саме тому я за можливості почав допомагати громадській організації «Душа бродяги», яка об’єднала людей з великими серцями. До цього ж закликаю всіх небайдужих до знедолених братів наших менших.

А ще з появою Чарлі я став більше часу проводити на свіжому повітрі, чому безмежно радий. Собака для мене кращий друг і член сім’ї, а якщо бути більш точним – як власна дитина.

Звісно, кожний домашній улюбленець для його господаря найкращий, але для мене Чарлі – не просто розумний, веселий і ласкавий пес. Це Боже створіння, яке робить мене добрішим і спілкування з яким знімає весь негатив навколишнього світу.

Хочу звернутися до тих, хто лише думає про те, аби завести кота чи собаку: пам’ятайте, що це дуже важливий і відповідальний крок, тож сто разів подумайте перед тим, як взяти додому живу істоту. Ви можете подарувати тварині щастя, ласку і любов, або ж, навпаки, назавжди зламати її долю, викинувши згодом на вулицю.

Не завдавайте болю тваринам, і у ваше життя назавжди увійде добро.

Хочу, щоб серце моєї собаки билося вічно!

Наталя КАМІНСЬКА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар