КОШТИ ВИДІЛЯЛИ, А ГЕНЕРАТОРІВ НЕ ПРИДБАЛИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Після місячної перерви у вівторок, 8 листопада, відновила свою роботу 23 сесія Кам’янець-Подільської міської ради. Нагадаємо, ще 6 жовтня депутати розглянули приблизно половину питань запропонованого порядку денного. Цього разу взялися за іншу половину.

Перед тим, як приступити до розгляду, голова управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрій Крилов поінформував депутатів про повторну процедуру закупівлі дизельних генераторів для КП «Міськтепловоденергія» і зміни в складі управління.

Перше питання викликало жваве обговорення. Адже рішення про закупівлю генераторів приймалося ще наприкінці серпня. З того часу ситуація тільки погіршилась, і на ринку, за словами депутатів, уже відчувається дефіцит певних видів генераторів. Депутати вимагали пояснень, чому так сталось, а також намагалися знайти винних у затримці закупівель. На це Юрій Володимирович відповів, що тендер проводився, але невдало – ніхто не зголосився на пропозиції міськради. Головне, що міське управління не може знайти 100-ватного генератора, який якраз і потрібен для комунального підприємства, та й інші хоч і є на ринку, але параметри їх відрізняються від зазначених у минулому рішенні, тому він просить депутатів цього разу не вказувати параметри взагалі. Стосовно ж найпотужнішого дизеля, то міський голова Михайло Посітко запевнив, що коли не вдасться його придбати, то використовуватимуть з міської лікарні: там є декілька генераторів, і він у них як резервний. Що ж до винних в затягуванні проведення тендеру (перша невдала спроба відбулася аж 12 жовтня), то їх так і не знайшли. Не дивлячись на обурення депутатів несерйозним підходом до справи, міська рада проголосувала за запропоновані зміни.

Наступний тендер проводитиметься одразу після прийняття рішення, а якщо і цього разу він буде невдалий, то дизельні генератори закуповуватимуть напряму. Також міські обранці проголосували за зміни в складі управ_ління – додається дві посади: керівник по взаємодії з правоохоронними органами і начальник відділу інформаційної політики.

На виконання доручення міської ради завідувач відділом пасажирських перевезень Сергій Дергунов поінформував про напрацювання відділу стосовно вирішення транспортної проблеми в селі Довжок, де, нагадаємо, значна частина села залишається без нормального забезпечення цими послугами. Він запропонував використовувати комунальні автобуси, які б додатково їздили до вулиці Унявка в селі Довжок. Водночас жителька приміського села внесла пропозицію відновити приватний маршрут 42, а для цього потрібно, щоб міська рада надала дотацію на дизельне паливо хоча б на декілька місяців. У відповідь міський голова Михайло Посітко пообіцяв зібрати спеціальну комісію і розглянути всі можливі варіанти.

Загалом робота в сесійній залі забрала в міських обранців цілий день, проте всі питання так і не вдалося розглянути – земельні залишились на наступний.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар