Перший організатор на селі Каштанівка Василь Дудко

Погожої літньої днини йдеш вулицею і можна почути: «Ганю, Маріє, чай до клубу!» Ні, це не в культурну світлицю збираються жіночки, так вони називають куток, де проживає колишній завідуючий клубом Каштанівки Василь ДУДКО, який сьогодні святкує своє славне 90-річчя. Посидять, погомонять, почують сільські новини.

В його оселі завжди було гамірно, а веселощі віддавали аж на край села. Чверть століття перший організатор на селі присвятив культурному дозвіллю односельців й всіма силами старався, аби їм не нудьгувалося.

Зростав іменинник в звичайній сільській родині. Дитинство минуло в бідності, зате вчився хлопчина добре, не цурався домашньої роботи й допомагав батькам. З війною, що застала Василька в 7 класі, перекреслилося чимало юнацьких мрій, і після її закінчення він опановував фабрично-заводську освіту, служив в армії.

Повернувшись до рідного села, віднайшов свою стезю, 25 років пропрацювавши завклубом. Ох, і знане тоді було село Каштанівка. В кожному найвіддаленішому куточку району гастролював Василь Дудко зі своїми артистами. Неодноразово нагороджений почесними грамотами обласного та районного відділів культури.

По правді славний та іменитий шлях пройшов наш Василь Іванович. Його трудова біографія звеличена іншими посадами – головного ревізора в Грушківському сільпо, голови народного контролю. А 30 років його депутатства в сільській раді тільки підкреслюють активну життєву позицію задля розвитку громади.

9 січня домівка Дудків сповнилася багатоголоссям. Ювіляр разом з дружиною Ганною Пилипівною радо зустрічали гостей. Шановану людину з ювілейним днем народженням вітали заступник селищного голови Староушицької ОТГ Василь Горбняк, секретар селищної ради Лариса Розворук, староста села Ганна Комар. Безліч гарних слів та побажань отримав на свою адресу Василь Іванович, бо його тут поважають та й заслужив неабиякий авторитет серед місцевого люду.

Галина УРСУЛЯК, соціальний робітник с.Каштанівка.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар