ЯКЩО ЩОСЬ, ТО ДО КРАЮ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Зникла вода у водогоні, єдина «маршрутка» уже не ходить третій день, різко піднялися тарифи і т.д. До кого звертатися? Де шукати справедливості? За часів Радянського Союзу зі всіма його недоліками можна було хоч у райком партії поскаржитись на недбальство відповідних служб чи байдужість чиновників, та й преса тоді мала більший вплив – на розголос потрібно було якось реагувати. Зараз КПРС уже давно немає, а сьогоднішні можновладці згадують про існування простого народу тільки перед виборами, тому-то люди по старій пам’яті йдуть зі своїми проблемами до нас, у «Край Кам’янецький». Звісно, друковане слово має уже не таку вагу як колись, але ми, зі свого боку, чим можемо, тим допомагаємо нашим гостям. Як не як, а професія журналіста і полягає у тому, щоб бути посередником, доносити інформацію, пояснювати причини тих чи інших суспільних подій.

Нещодавно гостем редакції став наш давній читач із села Ріпинці Володимир Грицюк (причиною відвідин стало різке здорожчання скрапленого газу у балонах для споживачів). Тут не могли ми пропустити такої нагоди, щоб не дізнатися більше про людину, яка довірилася «Краю Кам’янецькому».
Володомир Юхимович уже розміняв восьмий десяток. Має 35 років педагогічного стажу, працював учителем виробничого навчання в середній школі, а до того 10 років – на виробництві у місті Хмельницькому. Закінчив Хотинський сільськогосподарський технікум. Пізніше – Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут (теперішній ПДАТУ), отримавши спеціальність інженера-механіка. За цей час виростив двох доньок. Є два внуки – студенти того ж Подільського державного аграрно-технічного університету. Нащадки не зрадили сімейній традиції – один навчається на інженера-електрика, інший – на інженера-механіка. На вихідні вони залюбки приїжджають до діда у гості.
«Край Кам’янецький» Володимиру Юхимовичу подобається. Можна прочитати багато цікавої інформації, заміток, поздоровлень з днем народження. Корисною є рубрика об’яв «Торжок» і навіть просто реклама.
– Із задоволенням читаю газету, – каже Володимир Юхимович – пошта приносить її вчасно, у суботу зранку, тут нарікань немає. Мені завжди готові допомогти. У будь-якому разі уже 10 років передплачую «Край» і в майбутньому, як Бог дасть здоров’я, залишатимусь передплатником цього видання. Але маю побоювання, якщо і далі буде скорочення поштарів і не підвищиться їхня зарплата, то газети не приходитимуть вчасно. Адже маю знайомих серед співробітників поштового зв’язку, люди отримують по 1500 грн на місяць, не дивлячись на це, посади і далі скорочують, а навантаження зростає. Уже зараз люди із далеких сіл не можуть нормально через пошту заплатити комунальні послуги, оскільки багато поштових відділень не працюють у вихідні.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар