Дівчина випадково вийшла заміж під час тренінгу з організації весілля

21-річна дівчина побачила оголошення в соціальній мережі про стажування в якості візажиста. Але коли вона на нього відгукнулася, компанія запропонувала їй брати участь у організації весільних свят. Після закінчення тижня тренінгів дівчині сказали, що потрібно взяти участь у фейковому весіллі в Китаї і тоді її навчання буде вважатися завершеним. Підписані ж документи будуть вважатися недійсними. Але після повернення додому в Гонконг вона дізналася, що шлюб був справжнім. Дівчина звернулася по допомогу до юристів та в поліцію.

На жаль, правоохоронці не змогли допомогти через нестачу доказів і дівчина звернулася в місцеву федерацію профспілок.

– Це нова форма шлюбного шахрайства. Я не можу повірити в те, що це можливо в сучасному Гонконгу, – сказав представник федерації Тонг Камджу.
Наразі потерпіла є заміжньою жінкою і планує подавати на розлучення. Хто є тим чоловіком, за кого вона вийшла заміж, і де він знаходиться, невідомо.

– Героїнею цієї історії просто скористалися, вона нічого не знала про те, що реально відбувалося, – пояснили в федерації профспілок.
Поліція Гонконгу щорічно фіксує близько 1000 подібних шлюбних шахрайств між громадянами Китаю та Гонконгу. Жителі Китаю, які одружилися з мешканцями Гонконгу, можуть претендувати на право переселення в місто Гонконг.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар