ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗАРАДИ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Безжальна війна забирає життя найкращих доньок та синів України. Чорна звістка вчергове блискавкою влучила в саме серце Кам’янеччини. 9 січня у боях з російськими окупантами поблизу с.Григорівка, що на Донеччині, загинув 35-річний кам’янчанин, відомий спортсмен, чемпіон зі змішаних бойових мистецтв (ММА PRO) та тренер Костянтин АГАПОВ.

Костянтин пішов воювати з перших днів повномасштабного вторгнення. Він служив в одному з підрозділів 80-ї десантно-штурмової бригади.

«Важко отримувати звістки про втрати на війні, ще важче – коли гине рідна людина. Клята війна забрала життя мого брата Костянтина Агапова… Був знаною в місті та далеко за межами України людиною», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Михайло Посітко.

За його словами, Костянтин Агапов із перших днів повномасштабної війни став на захист України. Він неодноразово отримував контузії, але щоразу повертався у стрій.

Костянтин Агапов навчався у ЗОШ №15, закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Серйозно займався спортом – був майстром спорту з бойового самбо, інтернаціональним чемпіоном зі змішаних єдиноборств ММА. Він здобув цей титул у 2019 році. А ще був прекрасним тренером у спортивних клубах «Гуни» і «Aрхангел», виховував чемпіонів, сприяв розвитку спорту серед дітей та молоді.. «Його перемоги та досягнення важко перелічити, адже був дуже наполегливим і трудолюбивим спортсменом, багато тренував. Він був гідним прикладом для майбутніх поколінь», – зазначив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

«Ця війна забирає життя багатьох гарних людей, які займалися і навчали дітей, як бути самостійними, мужніми, витривалими, вміти постояти за себе. Саме таким був Костянтин Агапов. Тренер з великої літери, гарний наставник і вірний друг, який ніколи нікого не залишав у біді, але війна не вибирає, а навпаки забирає НАЙКРАЩИХ, – написав у соцмережах Дмитро Павлюк. – Я ще досі не можу повірити, що Костя загинув!.. Пишу цей пост і згадую, як Костя з командою неодноразово приїжджав до нас на чемпіонати області по фрі-Файту, ММА, греплінгу, він завжди піклувався про своїх вихованців, завжди їх підтримував. Він загинув за нас, за нашу країну. На жаль, нам ніколи не повернути його, але він назавжди залишиться у наших спогадах веселим, мужнім, дбайливим тренером, вірним другом, люблячим татом та чоловіком».

Не може змиритися із втратою й Іван Продан, який близько знав Костю: «Ось цілий день думаю, що би написати тим, хто не знав, не був знайомий із Костею. Він зростав у важкі часи, в ті часи, коли наш район не був таким, який він є нині. Він змінювався, міцнів і вчився урокам, що підносило непросте життя. Добивався неможливого в спорті та повсякденному житті. Хотів щось змінити, не щось абстрактне, а те, що поруч, ділитися знаннями і навичками з підростаючим поколінням, для того віддавав себе повністю майбутньому… Саме тому і призвався, маючи двох дітей…. Призвався туди, де найважче, туди, де його можливості могли бути максимально використані, з гордістю вимовляв ці три літери – ДШВ.

Ми собі не можемо дозволити забути чи змарнувати те, що ти починав! Дякую, що був другом, братом, кумом та просто гарною людиною».

Костянтин Агапов відомий не лише своїми спортивними і викладацькими досягненнями, але свідомою громадянською позицією. Він став на захист рідної землі, щоб дітки мали вільне, щасливе майбутнє, заради них мужній захисник віддав своє життя. Костянтину Агапову було лише 35 років. Він хотів жити, бо мав для кого, мріяв знову обійняти кохану, дітей, батьків, друзів, знайомих. Та серце його зупинилося. Героя поховали на міській Алеї Слави.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар