ДІЛИЛИ НА РАЙОНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНУ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Міністерство розвитку громад та територій направило до Верховної Ради проект формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області. Згідно з ним Хмельниччина має бути поділена на 5 укрупнених районів: Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Шепетівський.

Карти майбутніх районів підготовили в Мінрегіоні на основі пропозицій обласних державних адміністрацій і консультацій з асоціаціями й експертним середовищем. Основна рекомендація при формуванні була – не менше, ніж 150 тисяч мешканців у районі.
За умови, якщо цей проект поділу буде затверджено, наявні наразі 20 районів Хмельницької області розподілять між новими формуваннями так:

  • до складу Дунаєвецького району увійдуть: Дунаєвецький, Новоушицький, Ярмолинецький і Городоцький (146,5 тисячі мешканців);
  • до Кам’янець-Подільського – Кам’янець-Подільський і Чемеровецький (203,1 тисячі мешканців);
  • до Старокостянтинівського – Старокостянтинівський, Старосинявський, Красилівський, Теофіпольський і Білогірський (183,4 тисячі мешканців);
  • до Хмельницького – Хмельницький, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський і Волочиський (470 тисяч мешканців);
  • до Шепетівського – Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Славутський, місто Нетішин (260,7 тисячі мешканців).

У Міністерстві розвитку громад та територій, яке оприлюднило проекти майбутніх районів України, зазначають: це лише перший документ, який може зазнати змін під час погоджень та обговорень перед його схваленням.
Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар