БЛОКУВАННЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Анонсована на 22 липня 14 сесія Кам’янець-Подільської міської ради так і не відбулася. Представники депутатської групи «Ми – кам’янчани» перед початком пленарного засідання заблокували трибуну з вимогою скасувати розпорядження голови міської ради Михайла Посітка про звільнення головного лікаря Кам’янець-Подільської міської лікарні і депутата міськради від політичної партії «За майбутнє» Олександра Чернеця, а також вибачитись міському голові перед директором Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста і міським депутатом все тієї ж політсили Маєю Гурською за те, що підвищив на неї голос, та в подальшому враховувати думку всіх депутатів незалежно від їх політичної приналежності.

Михайлу Постіку так і не вдалося розпочати сесію, і він оголосив перерву в її роботі на невизначений термін.

Тим часом до сесійної зали прийшли жителі села Довжок, яке зараз знаходиться у складі Кам’янець-Подільської міської громади з вимогою вирішити транспортне питання в їхньому селі і затвердити програму розвитку комунального транспорту, яка, за задумом її укладачів, передбачає закупівлю нового транспорту, в тому числі для новоприєднаних сіл. Вони зайняли трибуну, аби висловити свої вимоги перед депутатами. За словами мешканців Довжка, їхнім дітям кожен день доводиться долати до школи не менше 3 кілометрів, а діюча маршрутка не покриває їхніх потреб.

Після бурхливих суперечок, які стосувались як Олександра Чернеця, так і транспортної програми, за годину більшість присутніх депутатів розійшлась. Залишились тільки ті міські обранці, які безпосередньо блокували роботу ради.

Як будуть розвиватись події далі, розповімо у наступних числах газети.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар