Тепло і затишок для кролиці

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Господарі, які утримують кролів рідкісних і цінних порід і хочуть одержати якомога більший приплід, спарювання тварин підлаштовують так, щоб окроли були взимку. Саме зимової пори народжується здоровіше потомство. Холод сприяє загартуванню кроленят. З них потім виростають чудові плідники.

Найважливішим фактором благополучних зимових окролів є створення відповідних умов для кролиць: утеплення сараїв, кліток і гніздових ящиків (маточників).

У морозний період сітчасті дверцята кліток завішують солом’яними матами чи мішковиною, а в маточному відділенні настилають якомога товщу підстилку. Клітки для вуханів оббивають плівкою або толем, затикають щілини та отвори. Дах клітки можна утеплити товстим картоном або руберойдом. Клітку, яка стоїть на вулиці, не зайве підгорнути снігом з трьох боків і насипати його зверху.

Сітчасті клітки всередині можна встелити мішковиною. А для додаткового обігріву, в якому іноді є необхідність, усередині клітки використовують водяні грілки або електричні обігрівачі зовні.

У кролячому помешканні має бути тепла вода. Якщо в клітці мало пуху, який кролиця наскубує із себе для гнізда, варто підкласти вату. Не можна застосовувати пух інших тварин.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар