НАВІЩО В ПРАЛЬНУ МАШИНУ КЛАСТИ ЦЕЛОФАНОВИЙ ПАКЕТ

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

Якщо ви коли-небудь бачили такий незвичайний спосіб прання, напевно, ви були спантеличені і задавалися питанням: «Навіщо пакетик повинен бути всередині пральної машини, коли та включена і йде процес прання?». Але виявляється, цей метод працює.

Раніше пакети виполіскували, щоб і далі ними користуватися, а не викидати. І помітили, що коли прати разом брудні майки, штани з целофаном, то в результаті вони будуть виглядати набагато чистіше, ніж при очищенні речей з додаванням лише порошку.

У сімдесяті даним способом прали речі майже всі володарі пральної машинки. Секрет пластикової сумки – її хімічний склад. При пранні відбувається реакція, яка в барабані утворює електрику і статику.

Целофановий мішечок притягує, як магніт, всю шерсть, волосся, загалом майже все сміття. В результаті такого прання речі дійсно очищаються краще, але не варто так прати шерстяні вироби.

Цей метод прання захищає від засмічень систему фільтрації в машинці. Ще однією позитивно особливістю є те, що пакет виконує функцію великої палиці. Вона допомагає перемішувати в барабані залишки порошку, які не розчинилися.

Ось така проста хитрість, яка стане в нагоді в побуті при щоденному пранні.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар