Як заснути за 2 хвилини

Автор: | Опубліковано Поради Немає коментарів

У мережі розкрили секретну методику, яку використовують в армії США для того, щоб заснути за 120 секунд. Ця техніка була розроблена, щоб уберегти військових пілотів від помилок, викликаних втомою. Застосовуючи її, солдати могли заснути навіть на полі бою, пишуть “Факти”.

У комплекс прийомів входять релаксація м’язів, розмірене дихання і візуалізація:

  1. Перш за все необхідно розслабити м’язи обличчя – зокрема язик, нижню щелепу і м’язи навколо очей.
  2. Потім опустити плечі так низько, як це тільки можливо, розслабити верхню і нижню частину рук, розташувавши їх вільно вздовж тіла.
  3. Зосередитися на повільному диханні. Зробити видих, розслабити грудну клітку, живіт, м’язи ніг – починаючи зі стегон і до стоп.
  4. Після того, як тіло розслабилося, переходите до повного очищення свідомості, позбавляючись від будь-яких думок. Для цього є три можливі варіанти – вибирайте той, який підходить особисто вам. Перший: ви уявляєте собі, що лежите у човнику на тихому озері, і над вами нічого, крім ясного блакитного неба. Другий: ви лежите в чорному оксамитовому гамаку в абсолютно темній кімнаті. І, нарешті, ви можете спробувати повторювати про себе: “Не думай, не думай, не думай”, – поки не заснете.
Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар