Знаю, вмію, зроблю

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

Грунтовні знання, практичний досвід та велике прагнення досягти поставленої планки – що ще потрібно, аби справу довести до успішного завершення? Для очільника районного осередку Аграрної партії України Ігоря Гая це той «плацдарм», з якого він йде на вибори голови сільської ради Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, призначені на 29 жовтня. Його кандидатуру на відповідну посаду було висунуто й одноголосно підтримано на ІІІ конференції Кам’янець-Подільської районної організації АПУ, що відбулася у вівторок 26 вересня. Як пояснив сам висуванець, працюючи 20 років на аграрній ниві району, він не з книжок обізнаний з проблемними точками села і, що найголовніше, має чіткий план їх вирішення.

– Мені пощастило подорожувати Європою, я бачив, як можуть виглядати місцевості. Моя мета амбітна – перетворити села, які входять до складу об’єднаної територіальної громади у населені пункти європейських  стандартів. Утопія? Але вона реальна для досягнення. Бо мій девіз – працювати не на сьогодні, а на 5-10 років вперед, – так Ігор Гай озвучив присутнім основу своєї програми.

Відтак в основних пріоритетах претендента на керівний пост в Слобідсько-Кульчієвецькій ОТГ – інвестування в підростаюче покоління через забезпечення якісної освіти на теренах громади та створення умов для залучення дітей до активного здорового способу життя.

– Діти не повинні жити в комп’ютері. Нам належить зробити все необхідне, аби вивести їх з віртуального світу та повернути на футбольні майданчики та хокейні катки, – переконаний Ігор Віталійович.

У народі кажуть, що один у полі не воїн. Разом з Ігорем Гаєм у виборчі перегони вступає команда однодумців. Конференцією було висунуто 26 кандидатів у депутати Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ на усіх одномандатних виборчих округах, яким головний аграрій побажав плідно працювати на переможний результат, аби після виборів разом реалізувати спільну мету – поліпшення добробуту майже 7 тисяч жителів новоспеченої громади.

Юлія ЛІЧКЕВИЧ.

Для довідки: Ігор Гай народився 1975 року в селі Нестерівці  Дунаєвецького району. Закінчив з відзнакою Подільську аграрно-технічну академію, отримавши фах економіста-фінансиста, Національну академію державного управління при Президентові України. Працював керівником сільгосппідприємства, сім років був начальником управління агропромислового розвитку Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації. Нині – директор приватного підприємства «Калинський ключ», очолює Асоціацію «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», районну організацію Аграрної партії України, обраний депутатом районної ради. Одружений,. З дружиною Ольгою  виховують трьох дітей.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар