На сесії й поза її лаштунками

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

5 липня відбулося пленарне засідання 14 сесії міської ради VІІ скликання, на якому було розглянуто чимало важливих для життєдіяльності міста та його мешканців питань.

Депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (посмертно) за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі учаснику АТО, капітану, заступнику командира військової частини А3479 з озброєння Андрію Кухару. Також було затверджено Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками міського голови та міської ради та фінансове забезпечення прав Почесних громадян Кам’янця-Подільського на 2016 рік.

Також обранці обговорили питання співпраці з німецькими інвесторами щодо спорудження в Кам’янці-Подільському комплексу з кондиціювання насіння сільськогосподарських культур. В результаті товариству з обмеженою відповідальністю «КВС-Україна» встановлено розмір пайової участі в створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Також депутати підтримали заявку на отримання грантової допомоги від німецького товариства Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) для впровадження енергоефективних заходів з капітального ремонту системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання в ДНЗ №2 «Гномик» на вул.Черняхівського, 60.

Внесено зміни до міського бюджету на 2016 рік. Так, виділено 88 тис.грн. на виконання Міської комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей, а також сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті про загиблих на 2016 р.

Крім того, під час засідання за ініціативи депутатів було створено робочу з групу, яка до наступної сесії має напрацювати тексти звернення: до Кабінету Міністрів України — щодо звільнення від сплати ПДВ комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги; до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана — про виділення 50 млн.грн. на капітальний ремонт 10 кілометрів автомобільних доріг державного значення, які співпадають з міжнародного трасою «Васьковичі — Порубне»; до керівництва держави загалом – з приводу економічно необґрунтованого підняття ціни на газ для населення.

Майже під занавіс сесії до зали увійшло з десяток людей з дітьми, які попросили слова. З’ясувалося, що це жителі гуртожитку на вул.Тімірязєва, 127, який перебуває на балансі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». Напередодні цей будинок за борги відключили від електропостачання, тож родини з дітьми залишилися без можливості приготувати їжу, адже газу там немає. Люди стверджують, що справно сплачують за комунальні послуги.

Для вирішення цього питання Михайло Сімашкевич запросив відвідувачів до себе в кабінет після завершення сесії.

— Одразу скликав начальника МРЕМ та заступника директора центру профтехосвіти (сам директор не прийшов). На моє прохання світло в помешканнях людей з’явиться до кінця дня. Скажу, що міська влада робила всі кроки, аби забезпечити вчителів цього закладу зарплатою, а студентів — стипендіями. Попри те, що професійно-технічна освіта не перебуває в міській освітній мережі, але розуміючи, що це — наші люди, кам’янчани, ми завжди по можливості намагалися підтримувати заклад. Тому зараз вражає байдужість його адміністрації, — так міський голова прокоментував ситуацію на своїй сторінці у Фейсбук.

Наталя КАМІНСЬКА.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар