Новий очільник Хмельницької облдержадміністрації

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

У суботу, перебуваючи з робочим візитом на Хмельниччині, Президент України Петро Порошенко представив нового голову обласної державної адміністрації Вадима ЛОЗОВОГО.

«Я хочу щиро побажати успіху, бо успіх Вадима Лозового – це успіх громади, успіх області, успіх України», – наголосив Президент та звернувся до депутатів обласної ради і закликав їх до єдності у прийнятті рішень та важливості забезпечення належних умов для розвитку малого, середнього бізнесу, сприяння фермерським господарствам.

Він також зауважив, що новопризначений очільник є людиною, яка представляє реальний сектор економіки. «І це є першим завданням, яке я ставлю як Президент – принципове забезпечення зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат. Робити все для того, щоб забезпечити на Хмельниччині інвестиційний та економічний бум», – сказав Глава держави.

Що ж стосується попереднього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука, то за словами Президента, він стане його радником.

Для довідки: Вадим Лозовий народився 30 січня 1971 р. в Києві.

Має вищу освіту. 2007 року закінчив магістратуру Українського державного університету харчових технологій у Києві за Спеціальністю «Економіка та право».

Він депутат Хмельницької обласної ради VII скликання, є керівником депутатської фракції “За конкретні справи”.

Свою трудову діяльність Вадим Миколайович розпочинав з товарознавця на ЗАТ «Фірма Сантехніка». На посаду голови ОДА пішов із заступника генерального директора ТОВ “Епіцентр”.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар