Коротко і ясно

Автор: | Опубліковано Політика Немає коментарів

30 червня відбулося чергове засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Чи не вперше її було проведено одразу ж після сесії райради, тож налаштування на роботу у виступаючих та присутніх у залі сільських голів було не надто продуктивним. Але, на щастя, й питання, які розглядалися, не були проблемними й складними. Нововведенням цього дня стало також поповнення президії. Так, розпорядженням голови РДА до складу колегії включено начальника Кам’янець-Подільського райвідділу поліції Івана Примака.

У рекордний проміжок часу (менше години) було розглянуто три питання. З першого, щодо роботи Кам’янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, доповідав очільник центру Іван Правник. Він розповів про напрацювання спеціалістів закладу. Зокрема, наголосив на лідируючих показниках в області по діючих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Також Іван Григорович подякував за співпрацю селищному та сільському головам, які дали роботу 16 соціальним працівникам РЦСССДМ на місцях.

Про роботу виконкому Довжоцької сільради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади доповідав сільський голова Руслан Рябий. Цю діяльність рішенням сесії визнано задовільною.

На десерт залишили доповідь начальника відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Віктора Гнатюка щодо плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал.

Діна КУШНІР

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар