На Кам’янеччині визначили кращих педагогів

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Нещодавно на базі Довжоцького НВК проводився районний тур конкурсу «Учитель року-2019», в результаті якого кращими було визнано 12 творчих педагогів. Учасники конкурсу демонстрували професійну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Проект», «Дослідження», «Практична робота» та «Урок». Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним. Проте основне випробування для конкурсантів – урок у незнайомому класі. Вчителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів навчання, вміло застосовуючи сучасне мультимедійне обладнання. Заняття учасників конкурсу були особливими – демонстрували власний підхід, особливу ауру, навчальні, розвиваючі та виховні цілі. Використання сучасних освітніх технологій та нових підходів до викладання предметів зацікавило як членів журі, так і учнів.

Отже, за професіоналізм, творчість та успіхи в конкурсних випробуваннях дипломом І ступеня нагороджено переможців:

Войт Світлану Петрівну, вчителя інклюзивного класу Довжоцького НВК;

Ільницького Ігоря Миколайовича, вчителя географії Великослобідської гімназії;

Тюпу Віктора Андрійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Довжоцького НВК;

Партику Ольгу Миколаївну, вчителя основ здоров’я Подільського ліцею.

За відмінну фахову і методичну підготовку, виявлену під час конкурсних змагань, відзначено лауреатів:

Гакмана Миколу Васильовича, вчителя географії Грушківського ліцею;

Червінського Віталія Людвіковича, вчителя географії Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Сливчука Анатолія Анатолійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Грушківського ліцею;

Шуліку Олександра Сергійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Залісько-2 НВК;

Нагибася Володимира Вікентійовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Хабовську Катерину Вікторівну, вчителя основ здоров’я Гуменецького НВК;

Кудринецького Сергія Антоновича, вчителя інклюзивного класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Гайдук Лілію Михайлівну, вчителя інклюзивного класу Чабанівського НВК.

 

Начальник відділу освіти РДА, голова оргкомітету конкурсу Олена Пронозюк привітала учасників конкурсу та зауважила, що кожен з конкурсантів здобув неабиякий досвід і підтвердив свою професійну майстерність. Голова районної профспілки працівників освіти Дмитро Желізник зазначив, що «Учитель року – 2019» вкотре доводить, що в районі працюють справжні майстри своєї справи, які гідно виконують покладену на них високу місію – навчання й виховання наших дітей. Завідувач методичного кабінету Наталія Желізник подякувала конкурсантам та професійним членам журі за участь у районному етапі всеукраїнського конкурсу, а колективу Довжоцького НВК – за затишну атмосферу й талановитих дітей, виступи яких надихають і вкотре засвідчують: головне в освітньому процесі – дитина, головне у вчительській праці – любов, підтримка та віра у дитину.

Особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу. Грамоти та подяки, символічні подарунки, фотоколажі від методичної служби, премії від районної профспілки працівників освіти, оплески, щирі посмішки – все було в цей святковий день.

Також завершився і міський етап конкурсу «Учитель року». Його підсумки оголосили традиційно в НВК №14. Нагороди переможцям – дипломи, подарунки, грошові сертифікати по 500, 1000 і 3000 гривень вручили народний депутат Володимир Мельниченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов і начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко.

Отже, кращими стали: в номінації «Географія» – вчитель НВК №9 Олександр Жиго, в номінації «Основи здоров’я» – вчитель НВК №3 Ірина Ордянська, номінації «Захист Вітчизни» – вчитель ЗОШ №7 Анатолій Осадчий, номінації «Вчитель інклюзивного класу» – педагог ЗОШ №12 Інна Сварник.

За матеріалами сайтів відділу освіти РДА та міської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар