НОВІ РЕКОРДИ

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

«Щасливі діти – успішна громада!» – саме під таким гаслом проходили заходи, присвячені 10-річчю відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у Слобідсько-Кульчієвецькій територіальній громаді.

Дитячий садок – найперший освітній заклад, який зустрічає дитину. І саме тут закладаються перші цеглинки любові до навколишнього світу, відповідальності за збереження природи і краси рідного краю. Мамина колискова, батькова мудра настанова, бабусині казочки та дідусеві легенди, родинні традиції та звичаї – тонкою гранню переходять у життя дитини. Дійсно, діти – це наше майбутнє, і як продовження чудового започаткування – проєкту «Книга рекордів», розпочатої в нашій громаді з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, працівниками дошкільної освіти виготовлено фотокнигу «Щасливі діти – успішна громада». Зібрано колекцію із 187 світлин діток віком від народження до 7 років у вишиванках, які проживають на території громади, та подано заявку на встановлення рекорду – «Найбільша кількість світлин дітей у вишиванках» в номінації «Державність, розміри».

Вітання з професійним святом, щирі слова вдячності за казковий та повчальний світ дитинства лунали з імпровізованих сцен дошкільних закладів, з уст маленьких вихованців та їхніх батьків на адресу тих, хто щоденно дбає про найдорожче – наших дітей.
У рамках Тижня дошкілля проведено ряд заходів, спрямованих на популяризацію всіх професій, які дотичні до виховання, забезпечення здорового харчування та якісного проведення дозвілля малюків.

Зокрема у відеоролику «Хто працює в дитсадку» діти ділились думками про тих, хто з ними поруч у дошкільному закладі, які функції у цих людей, що вони вміють і що роблять найкраще. Кожен працівник впізнавав себе за чудернацьким описом малюків, можливо, дещо наївним, але таким щирим та відвертим.

Проведені працівниками культури, батьками вихованців та найменшими артистами заходи, концерти, флешмоби свідчать про глибоку повагу та вдячність до професії вихователя, водночас дарують позитив і незабутні емоції від дитячих посмішок та викрутасів.
Низький уклін за добрі серця та теплі руки, за терплячість, за мудре виховання, за смачні сніданки й обіди, цікаві ігри та екскурсії, вистави і концерти, за перші перемоги та щасливі посмішки!

Нехай доля буде щедрою до вас, даруючи міцне здоров’я та родинний затишок, а улюблена справа приносить тільки позитивні емоції та задоволення!

З повагою відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар