До Грушківського ліцею… на новенькому автобусі

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

12 грудня в Грушківському ліцеї було гамірно і людно. Адже то був особливий день. До учнів завітали високоповажні гості — голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, голова Кам’янець-Подільської районної ради Віктор Кривак, голова Староушицької селищної ради ОТГ Анатолій Тимчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту ОТГ Наталія Бичок та багато інших. Приїхали, щоб ознайомитись із життям звичайної сільської школи, дізнатися, чим живуть школярі, педагогічний колектив, як впроваджується освітня реформа. А ще виконати почесну місію — вручити ключі від новенького шкільного автобуса. Адже ліцей працює в особливому режимі, до нього підвозять дітей з багатьох сіл – Гораївки, Крушанівки, Рункошева, Каштанівки, Лисківець. Тож новий автобус допоможе вирішити проблеми з підвозенням.

Школярі старанно готувались. За давньою українською традицією гостей зустріли хлібом-сіллю на вишиваному рушнику. Голова області Вадим Лозовий вручив ключі від транспортного засобу директору ліцею Валентині Миколайчук.

Загальну радість від подарунка та щиру вдячність за турботу держави від імені учнів, учителів, батьків висловив голова батьківського комітету Сергій Тимчук.

Діти – майбутнє України. Саме на цьому в своїх виступах наголошували голова ОДА Вадим Лозовий та голова Староушицької селищної ради ОТГ Анатолій Тимчук.

Користуючись нагодою, гості поцікавились, як у ліцеї впроваджуються принципи НУШ і побували в гостях у наймолодших школярів – першокласників.

А потім, як годиться, відбувся перший рейс. У салоні автобуса всі мали рівні права – і високоповажні гості, й ліцеїсти. Як символічно прозвучали слова Вадима Миколайовича: «З Богом! У добру путь! Щасливої дороги до шкільного порога!».

 

                                               Педагогічний колектив Грушківського ліцею.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар