З людьми і для людей

Автор: | Опубліковано Наші ювілеї Немає коментарів

У березні у теплому колі рідних і друзів відсвяткувала свій ювілей Галина Петрівна ГОЙ – староста сіл Демшин і Патринці Китайгородського об’єднаної територіальної громади. Це привітна, мила, чуйна і доброзичлива жінка, мудра, справедлива, чесна, тактовна і працелюбна людина, вірна і хороша подруга, чудовий керівник і організатор, знавець своєї справи.

Галина Петрівна в минулому медпрацівник, а сьогодні наш гарний староста, яка все своє життя працює для людей і з людьми. Її люблять і поважають за відданість, справедливість, увагу до кожного, працелюбність. Відколи її обрали старостою, вона робить все, аби наші села розквітали. Добрих справ та ініціатив на її рахунку не перелічити. Саме завдяки їй візитівкою наших населених пунктів при в’їзді стали квіти, які милують око з весни і до пізньої осені. І не дивно, що у конкурсі на «Краще село громади» Демшин зайняв І місце та отримав грошовий приз. За ці кошти очистили криницю біля клубу та придбали гарне, сучасне цямриня до неї, впорядкували поблизу майданчик, висадили квіти. Також розчистили ще три криниці (у нас їх називають «панськими»), відновили криничний журавель, встановили столик, лавочки, зону відпочинку обгородили штахетами. З ініціативи Галини Петрівни організовано базар біля клубу, де можна придбати молокопродукти, мед, яйця тощо. Взимку він не працює, а зараз, сподіваємося, знову відновить свою роботу. У приміщенні школи (діяльність якої тимчасово призупинено) облаштовано обрядову кімнату, тож за невелику плату тут можна відзначити різні події.
Біля парку відпочинку встановлено нову огорожу, а в парку появився дитячий майданчик із гойдалками, пісочницею та лавочками. Будь-яка робота не обходиться без Галини Гой, а вона, в свою чергу, тісно співпрацює із місцевими депутатами та активом села. Поміняти вікна у церкві, впорядкувати на цвинтарі, подбати про благоустрій села та довкілля – усюди господарська рука нашої старости. У селі облаштовано три автозупинки (звичайно, не без спонсорської допомоги та допомоги сільської ради), встановлено ящики для сміття, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. Всі ці процеси відбуваються під контролем Галини Петрівни. Вона на відмінно виконує свою роботу, за що неодноразово отримувала грамоти та подяки.
Щоб людям було комфортніше і зайвий раз не доводилося їздити по різних інстанціях при оформленні субсидій, жінка цю роботу взяла на себе – оформляє відповідні документи та відвозить в управління соціального захисту населення.
Нікому не відмовить і в медичній допомозі. Знає про всі проблеми сіл, про кожну родину і кожного жителя. Завжди привітна і уважна. Разом із працівниками культури вітає поважних жителів із ювілеями. З ініціативи Галини Петрівни святом усього села стало проведення Івана Купала. Тоді не обійшлося і без концерту, і без пускання віночків на воду, пригощання смачною рибною юшкою та різними смаколиками, і народними гуляннями під «живу» музику.
Наша Галина Петрівна не тільки відповідальний староста, але неперевершена господиня. У неї найкращі в селі полуниці, малина, смородина. Вона чудова дружина, мама, свекруха і бабуся.
Разом із таким же добрим і хазяйновитим чоловіком Василем Івановичем виростили двох прекрасних дітей: донечку Юлю і сина Олександра, прийняли, наче рідних, зятя Павла і невістку Павліну. Тепер допомагають їм ростити дітей – своїх улюблених онуків – Павлика, Максимка та Єгорку.
Від імені вдячних жителів сіл Демшин і Патринці

Галина ЧОРНА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар