ХОЧЕТЕ ВАКЦИНУВАТИСЯ – ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

30 березня КП КНП «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медичної допомоги» розпочав вакцинацію від COVID-19 вакциною AstraZeneca (CovidShield). Створено чотири постійні пункти щеплень на базі АЗПСМ с.Мукша Китайгородська (графік роботи: вівторок, четвер з 11.30 до 16.00), АЗПСМ смт Стара Ушиця (середа, п’ятниця з 09.30 до 14.30), АЗПСМ с.Оринин (вівторок, п’ятниця з 09.30 до 14.30), АЗПСМ с.Жванець (вівторок, четвер з 09.30 до 14.30).

Відповідно до дорожньої карти, вакцинація в Україні відбувається поетапно. Пункти щеплень розпочинають роботу з другого етапу вакцинації, який включає: людей похилого віку від 80 років, соціальних працівників та інших працівників соціальної сфери, медичних працівників, які не були вакциновані на першому етапі. Оскільки вакцина надходить у багатодозових флаконам (при відкритті флакону потрібно щепити 10 осіб), аби не допустити її втрати, можемо щеплювати й іншу категорію людей, які підлягають вакцинації на наступному етапі.

Для запису на щеплення та щодо отримання додаткової інформації звертайтеся до сімейних лікарів.

Вакцинація від Covid-19 дозволить жителям району захистити себе і свої рідних та повернутися до звичного життя. Усі вакцини – безпечні й ефективно формують імунітет.

Адміністрація КП КНП «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медичної допомоги».

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар