Лікар поряд: сучасну амбулаторію відкрито в Голоскові

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

 

У середу урочисто відкрила двері для пацієнтів новенька амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Голосків. Відтепер медичне обслуговування стало ближчим для трьох тисяч мешканців сіл Гуменецької об’єднаної територіальної громади: Голоскова, Улянівки, Кептинець та Пудловець.

  • Це перша сучасна амбулаторія в районі, зведена за програмою «Доступна медицина». Незабаром такі заклади з’являться в Шутнівцях та Вихватнівцях, аби кам’янчани відчули в повному обсязі доступність та якість охорони здоров’я на селі, – підкреслив на урочистостях директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич.

Присутні гості з області, влада району, керівництво громади оглянули збудовану з нуля й здану під ключ здравницю. Укомплектована новітнім обладнанням, оснащена швидкісним інтернетом для надання телемедичних послуг, із житлом для медика амбулаторія має все необхідне, щоб працівники – двоє сімейних лікарів та педіатр – гідно служили клятві Гіппократа, а жителі лікувалися за світовими стандартами. Передбачається також, що пацієнти зможуть скористатися денним стаціонаром. Для екстренної медичної допомоги населенню на дому біля будівлі припаркувався новий службовий автомобіль Renault Duster 2018 за понад півмільйона гривень.

Загальна вартість об’єкта склала 8 млн 295 тис.грн, виділених державою у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Юлія ЛІЧКЕВИЧ.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар