Грип продовжує атакувати

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Влада міста Кам’янця-Подільського та району за поданням міськрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Хмельницькій області в зв’язку зі зростанням рівня захворюваності та щоб не допустити збільшення епідеміологічного порогу в місті та районі ухвалила рішення запровадити карантин у закладах освіти міста з 26 січня до 31 січня, та призупинити навчально виховний процес в районі з 27 січня до 30.

Також рекомендовано призупинити навчання у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акрeдитації, закладах професійно-технічної освіти, що розташовані на території міста. Дитсадки продовжують працювати, проте в них обмежені масові заходи, запроваджений посилений протиепідемічний режим.

Як повідомив головний лікар міськрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Хмельницькій області Олег Керничний, станом на 22 січня епідпоріг у місті перевищено у 3,2 рази, в районі – 1,7. З 25 по 27 січня в місті на грип та ГРВІ захворіло 1080 осіб (з них 678 дітей), в районі – 366 осіб (228 дітей). За 27 січня було госпіталізовано 7 важкохворих осіб у місті та 3 мешканців району.

– Ми продовжуємо моніторити ситуацію щодо захворюванності в нашому регіоні, та наприкінці тижня подамо свої рекомендації очільникам міста та району щодо продовження чи припинення запобіжних заходів щодо поширення захворювання на ГРВІ та грип серед населення Кам’янеччини, — зазначив Олег Володимирович.

Тетяна ДЄВІНА

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар