Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

Земля Новоушиччини з почестями зустрічала на щиті своїх вірних синів – 21-річного Віктора ФЛЬОРКА та 49-річного Михайла ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, які віддали своє життя заради Неньки-України, заради миру та щастя не лише власних родин, а й усіх нас.
Ми маємо завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

 

ФЛЬОРКО ВІКТОР

Зупинилося серце 21-річного солдата. Молоде життя ФЛЬОРКА Віктора Вікторовича, який народився та виріс у с. Глибівка Новоушицької ТГ, обірвалося 2 лютого під час бою поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.
Віктор Фльорко народився 15 січня 2003 року в багатодітній родині. Після закінчення Глибівської початкової школи, продовжив навчання у Куражинській ЗОШ I-III ступенів. Далі здобував спеціальність у Хмельницькому ВПУ №25.
Після навчання Віктор залишився у Хмельницькому та працював на меблевому підприємстві. Відслужив строкову службу в армії. А вже у травні 2023 року, підписавши контракт, поповнив лави Збройних Сил України і став на захист своєї землі.
Нестерпно боляче, що захищаючи Україну, гинуть її кращі сини. У захисника залишилися батьки, сестри, брат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ МИХАЙЛО


Безжальна війна продовжує забирати від нас найкращих. Цього разу страшна звістка з фронту надійшла у родину жителя села Міцівці Новоушицької громади Михайла ДОБРОВОЛЬСЬКОГО.
Наш земляк загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області. Проявивши найкращі якості безстрашного та вмілого бійця, Михайло прийняв свій останній бій 2 лютого 2024 року.
Він без вагань став на захист рідної землі від російських окупантів. Михайло Добровольськимй був мужнім та відповідальним бійцем, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі на вірність українському народу.
Народився Герой 22 травня 1974 року. Йому назавжди 49…
Похоронили Михайла Добровольського на його малій батьківщині, у рідному селі Міцівці 8 лютого.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар