Ниву змінив на поле бою

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

Вже дев’ять років наша країна втрачає найкращих своїх синів, викарбовуючи їхні імена в наших серцях. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – задля того, щоб ми могли жити. Серед тих, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги – житель с.Колодіївка Назарій Олександрович СЕМЕНЮК, який загинув 8 листопада під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку.
Народився Герой 24 березня 1999 р. в с.Писарівка Волочиського району, повідомляють у Китайгородській територіальній громаді. Згодом родина переїхала в Колодіївку, де і пройшло його дитинство, навчання в місцевій школі.
Для себе обрав почесну професію хлібороба, здобував освіту бакалавра і магістра в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, де паралельно закінчив військову кафедру та отримав звання «молодший лейтенант».
Він хотів працювати біля землі, вирощувати хліб, бачити Батьківщину заможною і квітучою, і все робив задля цього.
В 2019 р. розпочав трудову діяльність агрономом в Колодіївському господарстві, далі працював агрономом на Черкащині в СТОВ «Прогрес», там його і застала широкомасштабна війна.
Коли країна опинилася в небезпеці, Назарій без роздумів пішов її рятувати, не шкодуючи себе. До лав ЗСУ він вступив у березні 2023 р. і ніс службу на посаді командира взводу 77 бригади ДШВ.
Назарій був сповнений сил та енергії, планів та надій, мріяв повернутися до своїх рідних і продовжити мирне життя. Та не судилося, війна нещадно забирає найкращих, тих, хто не міг сидіти вдома, коли рвали на шматки твою країну. Сам поліг, але волю окупанту не віддав.
«Пекучий біль і гіркий смуток чорним крилом знову торкнувся Колодіївки. Під час виконання бойового завдання загинув мужній воїн, справжній патріот України, наш земляк, випускник Колодіївської школи І-ІІІ ступенів 2016 року – Семенюк Назарій Олександрович, – повідомляє колектив навчального закладу, де навчався захисник, і де працюють його батьки Олександр Михайлович та Олена Володимирівна. – У 2005 році Назарій став учнем першого класу Колодіївської школи І-ІІІ ступенів. Він за роки навчання зарекомендував себе здібним, допитливим, старанним та активним учнем. Брав участь у різних заходах, олімпіадах, конкурсах. Був товариським, врівноваженим, відважним, завжди усміхненим, доброзичливим хлопцем».
Поховали 24-річного Героя 16 листопада на малій батьківщині – в с.Колодіївка.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар