ГУСАКОВСЬКИЙ ЮРІЙ

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

У день Злуки, 22 січня, Кам’янеччина прощалася із земляком, молодшим сержантом, снайпером десантно-штурмових військ Юрієм ГУСАКОВСЬКИМ, який став на захист Батьківщини ще в 2014 році. Ще одне втрачене життя. Герою був 31 рік.


Він був справжнім патріотом, люблячим сином, добрим чоловіком і турботливим батьком для малої донечки.
Для Юрія сім’я завжди була на першому місці, тож коли ворог вліз на нашу землю, він був серед тих, хто першим пішов боронити рідну країну, свою родину, усіх нас (призвали в березні 2022 року). Разом із Юрієм стали у стрій його батько та рідний дядько.
Про свої фронтові будні воїн велів не розповідати, аби зайвий раз не тривожити рідних. Завжди казав, що у нього все добре, що тиснуть клятого ворога. Твердо вірив у перемогу і незламність нашого народу.
– Єдине, – обмовився, коли восени 2023 року приїжджав у короткотермінову відпустку, – нам би трішки зброї «серйознішої».
Свій останній бій Юрій Гусаковський прийняв 31 грудня 2023 року в районі населеного пункту Вербове, Пологівського району Запорізької області. Тіло 31-річного військовослужбовця вдалося виявити та евакуювати лише 16 січня 2024 року.
Низько схиляємо голови перед патріотизмом воїна, який мужньо захищав рідну землю від окупанта та віддав найцінніше – своє життя за наше мирне небо, спокій та майбутнє України.
Поховали Юрія Гусаковського на міському кладовищі на Алеї Слави.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар