Кухтін Юрій

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

Безжальна війна забирає від нас найкращих – тих, хто ще міг би жити, виховувати дітей, будувати майбутнє України. 18 січня в останню дорогу Кам’янеччина провела загиблого на війні Юрія КУХТІНА, якому 26 грудня виповнилося 39.
Військовий загинув 1 січня 2024 під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області. Він отримав смертельні поранення внаслідок обстрілу російським FPV-дроном.
На війні Юрій був помічником гранатометника першої роти оперативного призначення. Мужній та відповідальний боєць, який до останнього подиху був відданим військовій присязі на вірність Українському народу.
До війни кам’янчанин Юрій Кухтін працював автослюсарем. Після повномасштабного вторгнення разом зі своїми колегами ремонтував автомобілі для військових, витрачаючи на це власні кошти.
Як згадують його знайомі, він завжди відгукувався на потреби наших захисників і ніколи не ховався від мобілізації. Добре знав і любив свою справу. А ще був дуже добрячою людиною.
Повістку Юрію вручили 1 липня 2023 року. Після курсу військової підготовки за кордоном, служив у складі штурмової бригади Національної Гвардії.
У листопаді 2023 р. отримав поранення. Відпочивати довго не збирався, бо там, на передовій, були його побратими. Тож після лікування знову повернувся на фронт. Мужньо боронив рідну землю на Запорізькому напрямку, боровся за волю і свободу України і щиро вірив, що Перемога скоро прийде на нашу землю.
Вдома на Юрія чекала мама, він був у неї єдиним сином, опорою та надією. Але клята війна зруйнувала всі плани. І 1 січня 2024 р., коли загинула її кровинка, стало найтрагічнішою сторінкою у житті неньки.
Юрія Кухтіна 18 січня мала батьківщина зустрічала на колінах, з квітами та сльозами. Героя поховали на міському кладовищі на Алеї Слави.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар