Його хоробрість і звитяга знадобилися країні у скрутну годину

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

18 листопада додому в с.Колодіївка на щиті повернувся наш земляк Юрій Михайлович АНДРІЯЩУК, 1977 року народження. Загинув воїн 13 листопада під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.
Протягом усього часу чоловіка тягнуло до війська. У своє повноліття він пішов на строкову службу до лав ЗСУ, яку ніс у Криму. Після закінчення, зупинився на мирних професіях – спочатку працював у радгоспі с.Колодіївка, після розпаду господарства – в НПП «Подільські товтри», за кілька років змінив місце роботи і перейшов у ТОВ «Агро-Еко-Граунд».
Та багаторічна пауза не стала на заваді знову одягнути військову форму. У 2020 р. Юрій робить свій вибір на користь ЗСУ і підписує контракт. Рідною для нього стала Закарпатська 128 ОГШБР.
Тож коли розпочалося повномасштабне вторгнення, професійний військовий без вагань пішов виконувати свій обов’язок перед державою. Вірність своєму народу і честь мундира для нього – святе, і Юрій захистив їх сповна. Його хоробрість і звитяга знадобилися країні у скрутну годину, і він її не зрадив, до останнього обороняючи кордони.
Юрій був добрим, чуйним, веселим, справжнім помічником, підтримкою для рідних, надійним товаришем та другом… Він, як і багато інших наших мужніх героїв-українців, поклав своє життя на вівтар Батьківщини. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Не забуваймо про тих, хто ціною свого життя здобуває нам мирне майбутнє. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Україну та кожного з нас! Найщиріші співчуття рідним та близьким Героя.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар