СЕРГІЙ ДУЖЕ ЛЮБИВ ЖИТТЯ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

На жаль, війна продовжує свій смертоносний лік… Кам’янеччина 10 березня прощалася із загиблим захисником, жителем с.Ріпинці Сергієм ДУБОВИМ, який загинув на Донеччині, в селищі Веселе.

Дубовий Сергій Михайлович народився 20 лютого 1974 року в Ріпинцях. Він був найстаршим сином у родині, тож змалку піклувався про молодших братика та сестричку, поєднуючи навчання у місцевій школі. Після закінчення школи поступив у професійно-технічне училище здобувати професію плиточника-мозаїчника.

У 1992 році був призваний до армії. Відслуживши, одразу пішов працювати в колгосп. Як згадують його односельці, був дуже порядною, доброю та чуйною людиною. Завжди приходив на допомогу, не відмовляв нікому та виручав у скрутних ситуаціях.

На зміг Сергій стояти осторонь і на фронті. Коли його побратиму під час бойових дій відірвало ногу, Сергій понад кілометр тягнув пораненого на собі. Товариша по зброї врятував, а ось сам загинув.

«Сергій дуже любив життя, – каже його сестра Наталія. – Тож коли 13 вересня 2022 року його мобілізували, пішов без вагань, розуміючи, що комусь же потрібно зупинити ворога. Він був дуже добрим і намагався усім допомогти».

Поховали мужнього захисника у рідному селі, де нині спочивають його батьки. Останню шану воїну, який, боронячи Україну від російських окупантів, пожертвував власним життям, прийшли віддати сотні людей. «На віки-вічні ім’я нашого захисника буде вписане в історію Орининської громади та України як Героя, – повідомили у сільській раді. – Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Сергія, любив і шанував».

Надія ЄРМЕНЧУК, Лариса МАСЛОВА

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар