Кам’янець відкривали потенційні інвестори

Десятого листопада Камянець зустрічав гостей з України, Канади, США, Туреччини, Польщі, Німеччини на щорічному бізнес-форумі з метою ознайомлення з економічним, соціальним, туристичним потенціалом міста.
Цього року серед запрошених – як директори місцевих підприємств, перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко, директор юридичного департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Тарас Крикун, так і закордонні гості – представники Канадсько-Української торгової палати, Польсько-Української Господарчої Палати, Німецько-Української промислово-торговельної палати, Американської торгівельної палати в Україні, Асоціації турецьких бізнесменів України та багато інших.

Учасники прослухали  блоки форуму – про експортні можливості Кам’янця, особливості виходу на ринок для України-Канади та освоення нових ринків.

В рамках заходу Кам’янець-Подільський офіційно підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією “Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини”. Як зазначив міський голова Михайло Сімашкевич, меморандум дає можливість не лише знайти як нових інвестиційних партнерів, так і загалом розширити зовнішньоекономічні зв’язки.
Крім цього на форумі  презентували електробус виготовлений ПрАТ «Концерн-Електрон». Розрахований він на перевезення ста пасажирів і сьогодні регулярно курсує у Львові. Розробники називають такий автобус вартістю 350 тис. евро  екологічним транспортом нового покоління і очікують, що окупиться проект за п’ять років. Ознайомився з роботою еко-автобуса Михайло Сімашкевич. Для всіх бажаючих на електробусі було організовано екскурсію.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар