ЦЯ КІМНАТНА РОСЛИНА ВИЛІКУЄ ВІД ХВОРОБ І ПОЛІПШИТЬ МАТЕРІАЛЬНИЙ ДОБРОБУТ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

З давніх часів фікус вважали сімейною квіткою.

Наші бабусі намагалися обов’язково завести в будинку фікус, щоб поліпшити сімейне життя і здоров’я. У Китаї ця кімнатна рослина теж у пошані, там вірять, що фікус прекрасно усуває погану енергетику житла.

Фікус очищає повітря у квартирі і покращує емоційну атмосферу, роблячи людей більш доброзичливими один до одного. Енергетика фікуса позитивно впливає на здоров’я людини, вона надає доброчинну дію при суглобових, м’язових болях, хворобах хребта. Іноді фікус навіть гине, попередньо позбавивши від захворювань людини, яка за ним доглядала.

Фікус є символом мудрості. Аюрведа — традиційна система індійської медицини — каже, що він здатний в кожному житловому приміщенні відновити енергетичний баланс і гармонію, позбавивши мешканців від хвилювань і тривог.

Є думка, що фікус позитивно впливає на вагітних жінок, він виділяє фітогормони, які добре впливають на репродуктивну функцію. Східні люди вірять, що фікус підвищує чоловічу силу, горщик з цією квіткою має обов’язково стояти в спальні. Крім цього, фікус в спальні допоможе при зачатті і поліпшить сон.

Розміщений на кухні фікус не тільки створить затишок в приміщенні, але і збільшить матеріальний добробут. Для гарного росту і розвитку фікусу необхідне світле, але не сонячне місце, помірний полив, уникання його перестановок, відсутність протягів, внесення добрив і своєчасна пересадка.

Фікус корисно мати в будинку людям, які хочуть просунутися по службових сходах і зробити кар’єру. Енергетика цієї квітки сприяє розвитку інтуїції, організаторських здібностей та вміння приймати правильні рішення з урахуванням можливих наслідків.

Джерело: https://ukr.media/

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар