МИСТЕЦТВО ЗА ПЕРЕМОГУ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Нещодавно у виставковій залі, що по вулиці Соборній міста Кам’янець-Подільський відкрилася виставка «Мистецтво за перемогу». Столичні митці, які за волею певних, пов’язаних із війною, обставин опинилися на теренах нашого міста, представили свої роботи. Мистецькі доробки Богдана Голояда, Віктора Дейсуна, Вадима Левицького, Сергія Хиврича, Антоніни Штогрин можна не тільки подивитися, але й придбати. Більшість грошей, зібраних з продажу, піде на допомогу нашим воїнам, які боронять Україну.

Як розповіла мистецтвознавець, кандидат архітектури Інна Березіна, митець, художник завжди на передовій суспільного життя, він особливо гостро відчуває зміни і намагається на них реагувати.

– Почуваєшся двозначно: з одного боку болісно від того, що відбувається в країні, з іншого – надихає той дух позитиву, миру і перемоги, заради якої ми всі тут єднаємось, – зазначила мистецтвознавець.

Про ідею виставки розповів її організатор, теж митець, художник і галерист Вадим Левицький. За його словами, він вирішив зробити захід, коли був проїздом у нашому місті, допомагаючи виїхати з Києва своїм сестрам з дітьми. Опинившись у нас, перепочивши з далекої дороги, задумався, як можна допомагати країні в цій ситуації. Тож спала ясна думка – робити те, що вмієш.

На огляд містян і гостей представлені натюрморти, пейзажі, портрети, сучасний та академічний живопис. Уперше в нашому місті можна побачити мистецтво в техніці гарячої емалі та асамбляжу.

На відкриття також завітав міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, який запевнив присутніх, що міська влада всіляко підтримувала і підтримує подібні заходи, направлені на допомогу ЗСУ.

Виставка працюватиме в місті 11 днів.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар