ДОПОМАГАЮТЬ МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

– Міжнародна співпраця приносить свій результат, – переконаний голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ. – Так, завдяки співпраці з нашими польськими партнерами, Хмельницькій обласній лікарні нещодавно передали спеціальне реабілітаційне обладнання для дітей.

Дістався подарунок і для студентів навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут». «Будучи в реабілітаційному соціально-економічному коледжі (нині інститут) на заходах, неодноразово бачив талановитих вихованців, – каже Михайло Євстафійович. – Попри обмежені фізичні можливості, студенти досягали результатів у спорті, навчанні, своїх захопленнях. Одного разу я навіть бачив, як вони танцюють. Тоді й пообіцяв подарувати спеціалізоване крісло для спорту та танців». Тож завдяки польським партнерам свого слова голова райради дотримав.

Крім того він передав Новоушицькій лікарні 3 тисячі захисних масок та електронні пристрої для дезинфекції повітря в палатах. За словами очільника Кам’янець-Подільського району наразі там вирішується питання, пов’язане з проблемами опалювального сезону. Тож аби в лікарнях було комфортно і тепло, він разом з представниками райради побували в Новоушицькій територіальній громаді, щоб визначитися та вирішити дане питання.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар