МІСТО, ЩО ДИХАЄ РІЗДВОМ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Нещодавно в пресцентрі Кам’янець-Подільської міської ради голова департаменту гуманітарної політики міської ради Дмитро Назаренко представив програму різдвяно-новорічних свят під назвою «Місто, що дихає Різдвом». Особливістю новорічного святкування цього року є те, що воно відбуватиметься в декількох локаціях. Новорічних ялинок буде дві: одна – в парку Героїв Євромайдану, а інша – на площі Польський Ринок. Різдвяний ярмарок, який зазвичай розташовувався у Старому місті, цього разу працюватиме в парку, а тим часом на площі Польський ринок буде майданчик атракціонів «Місто дитячих мрій». Святий Миколай прийматиме юних відвідувачів у трьох місцях: Руській Брамі (відкриється уже цієї п’ятниці), Виставковому центрі на вул. Соборна і ЦКіМ «Розмай» (запрацюють з 19 грудня). Головною фішкою цього сезону організатори обіцяють відкриття спільно з Духовною радою Кам’янець-Подільського Вертепу (або в католицькій традиції Шопки) на Європейській площі.

Організатори заходів повідомили ще про ряд вистав і концертів, які супроводжуватимуть зимові свята. Це і приїзд академічного симфонічного оркестру та солістів Хмельницької філармонії з новорічним концертом «Christmas Symphony»; Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. Старицького з виставою «Ніч перед Різдвом»; виступи кам’янецьких колективів: народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» з різдвяними концертами в Кафедральному костелі Святих апостолів Петра і Павла і костелі Санктуарій Пресвятого серця Ісуса, народного драматичного театру МБК з виставою-казкою «Магія смурфів».

Звісно, буде й традиційне новорічне святкування 1 січня і різдвяне 7 січня (з вертепом, частуванням і фаєр-шоу) в парку Героїв Євромайдану.

А початком зимових віншувань стало відкриття 7 грудня в приміщенні міськради виставки творів учнів дитячої художньої школи «Різдво Христове на порозі», в якому також взяли участь хорова капела «Журавлик» та представники Духовної ради міста, серед яких і виконавці з Домініканської Республіки та Мексики, які заспівали іспанські колядки.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар