ЗЕМЛЯ ПІШЛА З МОЛОТКА

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Наприкінці квітня в смт Стара Ушиця відбувся земельний аукціон з продажу права оренди строком на 15 років земельної ділянки площею майже 31 га, що знаходиться на території Староушицької селищної ради. В аукціоні взяли участь четверо учасників з різних куточків України.
За результатами торгів переможцем визнано ТОВ «ДІОНІС МГ ПЛЮС», що запропонувало за оренду згаданої земельної ділянки, призначеної для ведення товарного сільгоспвиробництва, орендну плату 141792,78 грн в рік.
– Передача в оренду земельної ділянки через торги (аукціони) є гарною практикою, адже участь у ньому може взяти кожен бажаючий, – каже селищний голова Анатолій Тимчук. – Проводиться аукціон прозоро, а громада, за результатами торгів, отримує максимально можливий розмір орендної плати.
До речі, Староушицька селищна рада першою у Кам’янець-Подільському районі провела аукціон з продажу права оренди земельної ділянки, а ціна орендної плати за земельну ділянку, у пеперахунку за один гектар, найвища серед інших аналогічних ділянок громади, наданих в оренду.
Позитивним є і те, що на території Староушицької ОТГ з’явиться нове сільськогосподарське підприємство, котре готове до діалогу та співпраці, а до селищного бюджету надійдуть додаткові кошти від орендної плати.
Нагадаємо, що багато років ця ділянка пустувала, була в непридатному стані і господарська діяльність на ній не здійснювалась.

За матеріалами Староушицької ОТГ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар