СПІВПРАЦЯ ВІОЛЕТИ ЛАБАЗЮК З ІНОЗЕМНИМИ ПАРТНЕРАМИ – В ДІЇ: ОБЛАСНІ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОТРИМАЛИ ДОРОГОВАРТІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

У 2023 році підтримка закладів охорони здоров’я Хмельниччини залишається пріоритетом. За рік повномасштабної війни українські лікарі гідно тримають медичний фронт, забезпечуючи безперебійне функціонування закладів.

У зв’язку зі збільшенням чисельності вимушено переміщених осіб в області, гостро постало питання суттєвого збільшення навантаженості на заклади охорони здоров’я. Тримаючи ситуацію на контролі, керівництво обласної ради реалізовує проєкти із зарубіжними партнерами з метою залучення необхідної потужної гуманітарної допомоги, адже питання забезпечення медичних установ обладнанням та розхідними матеріалами є постійною нагальною потребою.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, перебуваючи в комунікації з іноземними благодійниками, налагодила ефективну співпрацю, результатом якої стало залучення необхідної підтримки у вигляді різноманітної провізії та медичної допомоги.

У вересні минулого року представники релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» на запрошення голови обласної ради Віолети Лабазюк з робочим візитом відвідали Хмельниччину для вивчення потреби внутрішньо переміщених осіб та військових, які проходять лікування та реабілітацію на базі медичних закладів обласної комунальної власності. Був підписаний меморандум. І сьогодні КНП «Хмельницька обласна лікарня» отримало дороговартісне медичне обладнання.

Досягнути такої потужної співпраці з американцями вдалось під час робочого візиту голови обласної ради Віолети Лабазюк до штату Юта, США.

За словами керівництва та працівників Хмельницької обласної лікарні, медичне обладнання, загальна вартість якого сягає 2 млн 734 тисячі грн, буде використано для потреб травматологічного, торакального, опікового та гінекологічного відділень. Це, зокрема, операційні столи та лампа, система кольпоскопічна в комплектації з камерою та програмою, монітори, помпа лапароскопічна, стійка ендоскопічна, резектоскоп біполярний, електрохірургічний апарат для біполярної резектоскопії, гістероскоп офісний тощо.

Нове сучасне іноземне обладнання – це сотні врятованих людських життів. Колектив Хмельницької обласної лікарні на чолі з директором, депутатом обласної ради Яковом Цуглевичем висловлює слова вдячності за надану допомогу та постійну підтримку медичного закладу обласній раді та закордонним благодійникам. Як результат, це стане гарантією надання вчасної високоякісної медичної допомоги населенню області та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Хмельниччині.

Ще один приклад співпраці – отримання реабілітаційного обладнання на суму майже 1,5 млн гривень для потреб Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Медична установа з перших днів повномасштабного вторгнення надає послуги з лікування та реабілітації військовим, які боронять територіальну цілісність нашої країни. Висококваліфіковані працівники надають пацієнтам повний спектр якісних медичних послуг, піклуючись про їхнє психологічне здоров’я.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала комунальний заклад обласної ради, аби оглянути умови перебування захисників та пересвідчитись в ефективності реабілітаційної діяльності закладу.

Під час відвідин реабілітаційного, приймального та неврологічного відділень, голова ради ознайомилась з роботою нового обладнання, яке було отримано від американської релігійної організації. Зокрема, устаткування призначене для лікування пацієнтів з травмами головного та спинного мозку, частковим паралічем тулуба та кінцівок, пошкодженням та захворюванням м’язів, травмами хребта, пізніх стадій ревматизму, ампутацій тощо. За словами директора закладу, депутата обласної ради Оксани Бочкарьової та працівників госпіталю, дієвість обладнання пришвидшує процес одужання, що сприяє якісному процесу оздоровлення.

Серед дороговартісного обладнання на загальну суму майже 1,5 мільйона гривень – реабілітаційний пристрій «Парапіон», пристрій для реабілітації МОТОmed для ніг та рук, вертикалізатор EasyStand Evolv Large (з максимальним пакетом опцій), апарат для реабілітації рук SY-HR06E та два реабілітаційні широкі столи.

Щоразу спілкуючись з медичними працівниками, Віолета Олександрівна дякує їм за щоденну роботу та підтримку наших захисників: «Наші лікарі – справжні професіонали своєї справи. Вони допомагають нашим військовим стати на ноги та повернутись в стрій. Щоденною роботою медики більше року гідно тримають медичний фронт країни. Як справжні янголи-охоронці в білих халатах, вони рятують життя українців, даючи надію на здорове та щасливе майбутнє».

Варто наголосити, що у лютому цього року з американського штату Юта на Хмельниччину надійшов гуманітарний вантаж дороговартісного розхідного матеріалу для медичного обладнання. Чотири величезних фури з різноманітними матеріалами на суму понад 2 мільйони доларів передала благодійна організація «Globus Relief». Доставку вантажу забезпечили партнери обласної ради з благодійного фонду «Серпнева місія. Україна». Матеріали вже розподілено для потреб закладів охорони здоров’я обласної комунальної власності – обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, обласному серцево-судинному центру, обласній стоматологічній поліклініці, обласному медичному центру психічного здоров’я, обласному фтизіопульмонологічному медичному центру, а також Волочиській та Новоушицькій багатопрофільним лікарням.

Як зазначає директор Хмельницького обласного серцево-судинного центру, депутат обласної ради Андрій Кланца, який є також активним учасником цієї співпраці, ця допомога є вкрай потрібною для нашого регіону та закладів охорони здоров’я зокрема. Матеріально-технічні бази медичних установ зміцнено новими сучасними медичними засобами для обстеження та лікування пацієнтів у відділеннях кардіохірургії, кардіології, нейрохірургії, ортодонтії, гінекології, загальної хірургії та отоларингології.

Отримуючи в цей нелегкий для українців час постійну підтримку від іноземних організацій, переконуєшся, що це не просто матеріальні цінності, а надія на те, що разом ми переборемо усі негаразди, проженемо ворога з нашої держави та дочекаємося перемоги.

Н.ВЕРЕСНЕВА

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар