РАЙОННА РАДА ЧАСУ ДАРМА НЕ ВИТРАЧАЛА

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

20 квітня відбулася 7 позачергова сесія Кам’янець-Подільської районної ради. На засіданні був присутній і новопризначений голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Олександр Анур’єв. У своєму виступі перед початком пленарного засідання Олександр Вячеславович зазначив, що районна рада і райдержадміністрація – це найвищі органи влади в Кам’янець-Подільському районі, і тому саме від них і від їхньої співпраці залежить добробут і розвиток Кам’янеччини. Він запевнив, що шукатиме порозуміння як з районною радою, так і з різними політичними силами, які її представляють задля процвітання рідного краю.

– Політик-бізнесмен працює задля наступних виборів, а справжній політик державний і громадський діяч думає про наступні покоління. Тому давайте будемо політиками державними і громадськими діячами та думати про розвиток нашого району, – зазначив голова РДА.

На розгляд депутатів було винесено 6 питань, з якими вони впоралися за короткий відрізок часу. Зокрема народні обранці передали в комунальну власність Староушицької селищної ради КП «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Депутати районної ради затвердили виділення коштів у розмірі 14 млн 655 тис. гривень на надання одноразової матеріальної допомоги особам, члени сімей яких загинули або визнані безвісті відсутніми під час проведення ООС. Розмір такої виплати, за словами голови районної ради Михайла Сімашкевича, 10 мінімальних зарплат, що складає наразі 60 тисяч гривень.

Відбулися зміни і в складі депутатського корпусу райради. Свій мандат замість Олександра Бернашевського, який склав депутатські повноваження, отримав наступний в списку партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександр Данілов, 1967 р.н., директор КП «Лісовик» Дунаєвецької міської ради. З постійних комісій райради для своєї роботи Олександр Іванович обрав комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку.

Також Михайло Євстафійович оголосив про вихід депутата фракції ВО «Свобода» Івана Громика з депутатської групи райради «Поділля».

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар