Кам’янецькі лікарі про сучасні методи лікування хронічного простатиту

Хронічний простатит – одне з найпоширеніших захворювань. І з кожним роком число чоловіків, які страждають цією недугою, лише збільшується. Не кажучи вже про те, що все більше молодих чоловіків стикаються з цією проблемою. У цій статті ми не будемо розбирати причини такого стану справ. Скажемо лише, що хронічний простатит – це запалення, в результаті якого простата збільшується, здавлює сечовипускальний канал і все це супроводжуюється неприємними симптомами при сечовипусканні.

Своєчасне лікування позбавить вас від таких наслідків як:

• безпліддя, тобто зниження активності сперматозоїдів і можливості запліднення;

• імпотенція;

• збільшення ризику виникнення раку передміхурової залози.

Перерахуємо симптоми, при яких час звертатися до уролога:

• в області промежини і уретрі відчувається печіння;

• процес сечовипускання стає частим, переривчастим і болючим;

• виникають проблеми з потенцією;

• відбувається занадто швидке сім’явиверження;

• в процесі спорожнення кишечника спостерігаються уретральні тягучі виділення.

Аналіз соку простати

Сік простати – це секрет, що виробляється передміхуровою залозою. Він є важливою складовою сперми, що забезпечує активність сперматозоїдів, виконує імунну функцію, відповідає за повноцінну ерекцію і рівень тестостерону. Аналіз соку простати дасть лікарю повну картину захворювання і послужить підставою для призначення лікування. У ході аналізу береться 1-2 краплі рідини. У випадку, якщо отримати рідинуи не вдалося, досліджується аналіз сечі, отриманий відразу після масажу.

Масаж простати

Масаж простати – це класичний метод лікування хронічного простатиту, а також корисна й ефективна процедура для чоловіків, які ведуть активне статеве життя.

Зараз інтернет просто переповнений порадами, як робити такий масаж в домашніх умовах. Звичайно, можна експериментувати на собі. Але знайте, до масажу простати є протипоказання, не знаючи яких ви лише погіршите становище. Зверніться до фахівця, і вам зроблять максимально ефективний і безболісний масаж простати. Тривалість одного сеансу становить близько однієї хвилини. Курс лікування залежить від стадії захворювання.

Лазерне лікування хронічного простатиту

Лазеротерапія, це прекрасний сучасний метод лікування. Лазерний вплив повністю знімає запалення і покращує кровообіг. А так само відбувається сприятливий вплив на всі органи малого тазу. Таку терапію призначають при хронічному простатиті, і спільно з курсом антибактеріальних засобів. Крім того, при впливі на певні точки, відновлюється репродуктивна функція.

Чоловіки, які пройшли курс лікування відзначають:

• помітне полегшення вже після першої процедури;

• посилення ерекції;

• відновлення потенції.

Шановні чоловіки, стежте за своїм здоров’ям, щоб відчувати себе повними сил на довгі роки

Юрій КВАСНЕВСЬКИЙ, Ігор БОНДАР, лікарі-урологи.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар