БУВ СПРАВЖНІМ БУДІВЕЛЬНИКОМ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Як боляче дивитися на обличчя молодих, не за віком змужнілих чоловіків. Як боляче розуміти, що їх вже немає серед нас. І не важливо, знайомі ми з ними, чи ні. Дуже боляче. Ось і цього разу знову надійшла сумна звістка на Кам’янеччину, знову втрата…

Захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, загинув житель Старої Ушиці ЦАРУК Олександр Іванович. Йому було 46 років.

Старший стрілець гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти Олександр Іванович загинув 6 листопада в результаті танкового обстрілу, під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації поблизу населеного пункту Яковлівка, що на Донеччині.

Чи думалося мужньому воїну, коли його мобілізовували у вересні, що його життєва дорога так миттєво обірветься? Зрозуміло, що ні, бо попереду було багато планів. Поставити на ноги своїх дітей – старшеньку Діану та 9-річного Ростислава, дочекатися онуків. А ще Олександр Царук був впевнений, що його вміння будівельника знадобиться країні під час відбудови, оскільки мав до цього неабиякий хист та золоті руки. У Староушицькій громаді він не одній людині допоміг збудувати житло, зробити ремонт. Тож його тут поважали і цінували. А ще цінували Олександра Івановича за спокійну вдачу та добряче серце.«Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну.

Олександр назавжди залишиться у нашій пам’яті захисником миру й волі нашої Батьківщини», – кажуть у Староушицькій селищній раді. – Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас. Доземний уклін матері, яка народила і виховала справжнього Героя, гідного громадянина України».

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар