Таки да, Дмитро Прокопов зі званням найкращого народного співака та автомобілем

Слава про древній Кам’янець знову прокотилася просторами України. На цей раз завдяки нашому земляку Дмитру Прокопову, який під самий новий рік переміг у фіналі проекту «Караоке на Майдані» і виборов звання найкращого народного співака 2017-го.

Програма за участю Дмитра знімалася в нашому місті торік у вересні. Тоді на Ратушній площі Старого міста зібралося близько двох тисяч кам’янчан, чимало з яких щосили намагалися потрапити в поле зору ведучого Ігоря Кондратюка, аби отримати шанс продемонструвати країні свої вокальні дані. Дмитру пощастило – Кондратюк звернув на увагу на його виконання. Пройшовши всі етапи співочих перегонів, завзятий кам’янчанин добрався до фіналу вересневої програми. Дмитро виконав пісню Макса Барських «Тумани» і впевнено переміг у протиборстві з сильною конкуренткою Анжелікою – до його капелюха присутні вкинули майже на тисячу гривень більше. За це співак отримав телевізор від головного спонсора – ТМ “Королівський смак” – та подарунок від міського голови Михайла Сімашкевича.

А вже 12 листопада Дмитро Прокопов поїхав до Києва, аби спробувати свої сили у півфіналі популярного шоу. І пройшов далі – став одним з п’яти кращих серед 48 учасників.

Випуск фінальної програми «Караоке на Майдані» вийшов на екрани 31 грудня. Глядачі обирали переможця за допомогою спеціальних фішок, які заміть грошей вкидали у капелюх виконавця, котрий сподобався найбільше. Після підрахунку з’ясувалося, що нашому земляку вдалося зібрати найбільшу кількість фішок, тож саме він і отримав головний приз проекту – автомобіль від ТМ «Королівський смак».

– Я дуже старався, готувався до цього конкурсу. Дякую всім, хто віддав за мене свої голоси. Спасибі друзям, а насамперед – велика вдячність батькам та сестрі Олені, які завжди підтримували мене та надихали до нових звершень. Щасливий від того, що Ігор Кондратюк приїхав до нашого міста й серед двох тисяч присутніх на майданчику обрав саме мене, і мені вдалося перемогти. Я не можу повірити своєму щастю, – прокоментував Дмитро Прокопов свій успіх.

А на завершення програми Дзідзьо на честь переможця «Караоке на Майдані – 2017» виконав одну зі своїх пісень, слова якої переписав спеціально для Дмитра Прокопова. А й справді, «хто за сім пісень не хтів би виграти авто»?

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар