У ПОДАРУНОК – РУШНИК

Автор: | Опубліковано Цікаво Немає коментарів

Часто на урочистості у якості подарунка дарують рушник. Повір’я розкажуть, коли це є гарною прикметою, а коли поганою. Ще здавна рушник вважався обов’язковою річчю у будинку, тому прикмета має різні тлумачення.

Коли подарований рушник вважається гарною прикметою
Здавна у подарунок приносили рушник тим, кого дуже поважали. Такий подарунок, зазвичай, розшивався гарним орнаментом і спеціальними символами. Його передавали з рук в руки, з покоління у покоління. Однак багато забобонних людей відзначають, що таку річ потрібно не дарувати, а просто віддавати.

У людей була традиція, що стосувалася рушника. Закохана дівчина повинна була розшити його, щоб показати свою повагу і любов до хлопця. Вважалося, що такий подарунок, принесений свекрусі, говорив про те, що дівчина має серйозні наміри.
Багато людей відзначають, що вишитий рушник може принести негатив, якщо його подарувати у високосний рік. Також екстрасенси кажуть – до таких подарунків потрібно ставитися обережно. Якщо рушник подарує людина, яка не бажає добра, то уся її негативна енергетика перейде через подарунок.

З махровими та іншими рушниками не пов’язані ніякі погані прикмети. Їх можна дарувати у будь-який час і на будь-яке свято, але варто надавати перевагу будь-яким кольорам, крім білого.

Чому безліч забобонних людей не дарують рушник на свята
Багато людей кажуть, що дарувати окремо рушник – погана прикмета. Через нього іменинник або винуватець свята може перейняти хвороби або негативну енергетику.

Часто рушник використовувався під час ритуальних обрядів, тому люди асоціюють річ з похованням. Ще одне повір’я свідчить, що такий подарунок – символ дороги. Тому рушник міг віщувати і швидку подорож, і розлуку з коханою людиною.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар