ДЛЯ ОДРУЖЕННЯ З ТЕЩЕЮ ЧОЛОВІКОВІ ДОВЕЛОСЯ ПЕРЕЖИТИ НАВІТЬ АРЕШТ

Автор: | Опубліковано Цікаво Немає коментарів

Після восьми років шлюбу англієць подав на розлучення заради нового весілля, але він закохався не у когось іншого — його вибір припав на маму дружини. Чоловік зміг знову одружитися тільки після того, як мало не сів у в’язницю через кохання і домігся скасування старовинного британського закону.

Історія кохання Клайва і бренди Банденів з англійського Уоррінгтона триває більше 30 років, але те, як вона почалася, здатне здивувати будь-кого. Їх роман закрутився, коли вони були одне одному тещею і зятем. Чоловікові знадобилося провести з донькою Бренди чотири роки спільного шлюбу, щоб зрозуміти: все, що він у ній покохав, дісталося їй від матері.

Так Клайв закохався у свою тещу і почав таємно зустрічатися вже з нею. Найцікавіше — спочатку обранець доньки не сподобався Бренді, вона навіть була проти їх шлюбу (як відчувала).

Коханці довго приховували свої стосунки, але на восьмий рік шлюбу Клайв не витримав і розлучився з дружиною, з якою виховував двох дітей. На той час Ірен вже вважала Клайва чоловіком усього її життя. Вона досі не змогла пробачити матері зради, хоча Бренда намагалася налагодити стосунки з донькою.

“Виявилося, що я нічого не знала про свою матір. Чоловік встав між нами, і наша родина розкололася. Я не пробачу ані його, ані її”.

Але самі закохані були щасливі, попри важкий розрив з родиною.

“Люди думали, що ми не протримаємося довго, але все виявилося інакше. Ми проводимо разом весь час, щодня, і у цьому є диво”.

У 1997 році Клайв зробив коханій пропозицію, але щойно вони подали заяву для реєстрації шлюбу, його заарештували. За законом, який діяв на території Англії більше 500 років, родичі не могли вступати у шлюб одне з одним, і Бандену загрожувало ув’язнення терміном до семи років.

Про закон закохані знали, але були впевнені, що, якщо чоловік давно помер, а Ірен знову одружилася, то їх шлюб схвалять. Бренді довелося задовольнятися тим, що вона взяла прізвище свого партнера, а Банден вирішив боротися за своє щастя до кінця і почав кампанію зі скасування закону.

Тільки після десяти років розглядів Європейський суд постановив, що заборона на шлюб між родичами порушує права людини. Щойно про це стало відомо, Клайв встав на одне коліно і вдруге попросив Бренду стати його дружиною.

Вони одружилися 17 березня 2007 року у реєстраційному бюро Уоррінгтона — у тому ж місці, де Клайв давав клятву вірності Ірен 30 років тому, а у 2020 році розповіли свою історію журналістам. Нікого з рідних не було на весіллі. Тільки один далекий родич надіслав їм вітальну листівку, але це не зіпсувало молодятам день.

“Тривалий час ми боролися за те, щоб цей день настав, і ми не забудемо його. Наші родини не були з нами, тому що вони завжди були проти нашого шлюбу. Але все, що нас турбує, — це життя одне з одним”.

Джерело: https://ukr.media

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар