ЖИВА ВОДА НА ПЕРЕХРЕСТІ ВІКІВ І ДОРІГ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Найбільшою цінністю с.Грушка є муровані криниці. Джерела, з якими пов’язана легенда заснування села. Багато століть це місце слугувало для відпочинку подорожуючих. Хто тут тільки не бував. Люди постійно його облаштовували, робили прибудови. Територія довкола із часом набула іншого вигляду. Але в цих криницях завжди була цілюща вода із солодкуватим м’яким присмаком, яка освячувалася на великі свята. І досі місцеві мешканці з повагою ставляться до цих криниць. Час від часу збираються і облаштовують їх, прибирають.

Нещодавно небайдужі жителі с.Грушка, керівник напрямку по туризму ГО «Подільські спроможні громади», вчитель Грушківського ліцею Оксана Тимчук, в.о. старости Анна Комар, директор Будинку культури Марина Ткаченко,  Валерій Грамчук, Дмитро Луговий, Анатолій Мостовий, Микола Мороз проявили ініціативу та облаштували територію навколо джерела, а на одній зі стін біля джерельної водички з’явився чудовий розпис.

Це вже не перший мистецький витвір, який прикрашає населені пункти Староушицької об’єднаної громади.
– Дуже приємно, коли територія наших сіл та селища поступово набирає гарного вигляду. І саме кожен з нас може долучитися до чудової роботи із проведення благоустрою, – каже селищний голова Анатолій Тимчук. – Посадити кущі чи дерева, а, можливо, квіти – це також може бути значним вкладом в розвиток наших населених пунктів.

Сьогодні, як проїжджати біля Нефедівського будинку культури, то неможна не звернути увагу, як там завжди охайно і чисто. Директор Будинку культури Тетяна Остапчук разом із місцевими активістами Нефедовець організовують цікаві заходи для дозвілля молоді та людей старшого віку. Нещодавно там висадили ряд туй. Аби мала батьківщина приваблювала не лише місцевих жителів, а й приїжджих, Тетяна Остапчук, бібліотекар Антоніна Похольчук, соціальні працівники Інна Зінчук та Світлана Лівіцька, в.о. старости Інна Касьянова, інспектор земельного відділу Аніта Святкевич, працівники дитсадочка Валентина Яворська, Ольга Трикуліч, Ірина Черкунова разом із завідувачем Ольгою Коротушко дружно взялися за озеленення та благоустрій села.

І як тут не згадати живописні картини, якими розписані сільські автобусні зупинки громади. Це, в першу чергу, заслуга місцевої художниці Оксани Делечук. Вже третю зупинку в Староушицькій селищній раді оздобила вона українськими пейзажами. Роботу цю організувала староста Грушківського старостинського округу Ганна Комар разом з небайдужими мешканцями сіл Грушка та Рункошів. Люди привели в належний вигляд та розписали зупинку, перетворивши її на справжній арт-об’єкт. До справи усі без винятку учасники підійшли творчо і креативно.
Нагадаємо, що минулого року така чудова зупинка з’явилася в с.Крушанівка за ініціативи старости Крушанівського округу Вікторії Продан.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар