ЗА ДОБРО ДОБРОМ ВІДПЛАЧУЮТЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

– Робити добро потрібно безкорисливо, не сподіваючись на вигоду, – впевнений президент благодійного фонду «МіСт» ім. М.Савенка Сергій Ісаєнко. – Від цього можна отримати безмежну радість. Вважаю, що найщасливіші ті, хто вміє допомагати іншим просто за покликом своєї душі. І для них це так само природно, як дихати.

Защораз, навідуючись на Кам’янеччину, представники благодійного фонду втілюють хороші проєкти для місцевої громади. Ось і цього разу вони завітали не з порожніми руками. Привезли, за словами Сергія Миколайовича, ще три знезаражувальних аерозольних бокси, які встановлять у приміщеннях соціальної інфраструктури. Два з них будуть облаштовані в медичних закладах міста і один – в будівлі департаменту соціального захисту населення.

– Щиро радий співпраці з людьми, які безкорисливо підтримують громаду і висловлюю вдячність від усіх кам’янчан, –зазначив під час зустрічі із президентом благодійного фонду міський голова Михайло Посітко.
У ході розмови було порушене і питання розвитку мотоболу, адже саме «МіСт» сприяв відродженню місцевої мотобольної команди та вже багато років є її меценатом.

Приємно, що до Міжнародного дня захисту дітей засновник благодійного фонду «МіСт» імені Михайла Савенка Дмитро Савенко отримав високу церковну нагороду – орден Архистратига Михаїла ІІ ступеню. Це відзнака Православної Церкви України з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія. А БФ «МіСт» визнано переможцем регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина-2020» в номінації «Місцева благодійність». І як тут не повірити народній мудрості, що за добро добром відплачують.

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар