У Кам’янці народилося двоє “високосників”

Своїм цікавим прізвиськом такі люди завдячують винятковій появі на світ. Так, їм судилося народитися саме 29 лютого у високосний рік, і їхнє день народження випадає раз на чотири роки. Ймовірність уродин в цю дату дорівнює 1:1461. Виходить, що на планеті ходить всього 4 мільйони «високосних» людей.

Поки не розуміють, коли судилося народитися двом малюкам, які вперше в житті прокричали минулої магічної суботи в Кам’янець-Подільському перинатальному центрі. Батьки ж у жодні забобони, пов’язані з рідкісним числом, не вірять, навпаки, все сприймають спокійно й навіть знають, як бути у виграші.

  • Ми трішки переходжували терміни пологів й знайомі піджартовували, що нібито тягнемо до екстраординарного дня. Так і сталося, 0 16.30 у нас з’явився Андрійко вагою 4 кг та зростом 56 см, – розповідає мама Настя Тучак, котра приїхала народжувати в місто над Смотричем з Тернопільської області. – А іменини в нас будуть подвійні: святкуватимемо і 28 лютого, і 1 березня. А через чотири роки на справжнє день народження діди машину подарують онуку (сміється). Він вже бульки дує: їхати хоче.

У мами з почуттям гумору все гаразд, тож малому є в кого вдатися, аби з посмішкою сприймати пісеньку крокодила Гени та вважати себе вічно молодим. Народжені у високосний рік  активно над собою піджартовують, що їм лише чверть реального віку й вони ніколи не зістаряться. Астрологи вказують, що ця «відсутність віку» виділяє особливих іменинників у суспільстві. Вони мають сильний вплив на інших людей та накопичують енергію, виплеск якої раз на чотири роки може призводити до несподіваних змін долі. До того ж, знайомство з цими щасливчиками приносить успіх.

Вірить, що виросте везунчиком синочок Максим породілля Леся Дімітровіч.

  • Мій рік – теж високосної Миші, котра є доволі прихильною до мене. Коли завагітніла, щастило обом – чи гроші знаходила, люди місцем поступалися чи робили різні приємності. Вагітність минула без ускладнень, до 5 місяця я навіть не здогадувалася, що в положенні, тести нічого не показували і малий не турбував до останнього.

Хлопчик (3630 кг, 53 см) попросився на світ о дев’ятій годині вечора, тому сім’я схиляється до дитячого «бьосдею» на початку весни.

Німецький професор Хайнріх Хемме навіть придумав спеціальний календар для 29-лютневих. Ті, хто народився в перші години після півночі, можуть відзначати день народження 28 лютого. Для тих, хто народився ближче до півночі 1 березня, краще святкувати 1 числа. Хто народився з 6 до 12 години, перші два роки справляють уродини 28 лютого, а третій рік – 1 березня. І графік святкування: перший рік – 28 лютого, а наступні два – 1 березня для іменинників, які з’явилися в другій половині дня протягом 12-18 години.

Та чи важливі гадання на числах, коли дитинці прийшов час задувати свічки, їсти солодощі та приймати подарунки. Відчуття «happy birthday» – ось що має нести урочиста дата, на який би листок календаря вона не припадала.

Юлія ЛІЧКЕВИЧ.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар