ВИКОНКОМ НЕ ВІДБУВСЯ – ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФУ ЗА ПРОЇЗД ВІДКЛАДАЄТЬСЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради так і не відбулося. Виконком був призначений на вівторок, 31 серпня, але для його проведення не набралося достатньо голосів. Із 9 необхідних були присутні тільки 7 членів виконавчого органу.

Як повідомляють у міській раді, на порядку денному знаходиться більше сотні питань життєдіяльності міста, які потрібно оперативно вирішувати. Це – надання одноразової матеріальної допомоги (в тому числі дітям загиблого учасника АТО), здійснення накатки маршруту, погодження на облаштування дитячого майданчика й численних заїздів, окремі бюджетні проекти тощо.

Але головним питанням, до якого міські виконавці так і не змогли приступити, було встановлення нових тарифів на транспортне перевезення. Кам’янецькі перевізники уже давно вимагають підвищення послуг транспортних перевезень. Всі юридичні процедури вони пройшли і поставити крапку в збільшенні оплати за проїзд до 8 грн мав саме виконком. Тому чергове відкладання засідання і викликало таку бурхливу реакцію у присутніх водіїв маршруток на чолі з головою асоціації перевізників міста Миколою Чайковським. Узявши слово, Микола Станіславович попередив, що коли так і далі піде, то транспортні перевезення в Кам’янці просто зупиняться, бо не буде кому возити містян. Водії покидають і покидатимуть роботу в пошуках більших заробітків.

У відповідь міський голова Михайло Посітко звинуватив опозицію у блокуванні роботи виконавчого органу, натякнувши, що деякі члени виконкому спеціально ігнорують засідання. Ще однією причиною поганої роботи виконкому, за його словами, є те, що депутати міськради не хочуть затверджувати його оновлений склад, і фактично орган залишається таким, який був за минулої влади.

Щоб якось врегулювати питання, член виконкому, заступник міського голови Василь Сукач запропонував скоротити кількість членів комітету (за його словами, переконати депутатів оновити склад комітету буде важко) до фактичної кількості (адже з 16 залишилось тільки 11) і винести це питання на позачергове засідання міської ради.

Щоб якось розрядити ситуацію, міський голова пообіцяв зібрати виконком протягом одного тижня і все таки вирішити питання, які потребують негайного реагування.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар